ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Про нас

    Найголовніше, що можна знайти в нашому інтернет-магазині - це чесне, сумлінне ставлення до роботи, якісні сертифіковані товари і консультації агрономів будь-якої специфікації. Якщо ми чогось не знаємо, то обов'язково знайдемо людей, які знають, і Ви отримаєте відповідь на своє питання. Асортимент товарів ретельно відібраний, ми не прагнемо мати 5-10 тисяч позицій, з яких популярні, затребувані не більше 500. За 15 років роботи ми можемо впевнено сказати, що товари представлені на нашому сайті - це топові позиції від авторитетних виробників, які задовольнять кожного клієнта.
    Інтернет- магазин «Грядка» - це, в першу чергу, сімейний бізнес, який опирається в своїй роботі родинні цінності. Ми завжди порадим придбати тільки товари, які Вам дійсно необхідні, і результатом від використання яких Ви будете задоволенні. Завжди можете відвідати наш оффлайн магазин, який розташований на «Шуварі» - найбільшому, оптовому сільськогосподарському ринку Західної України у Львові.
     Наша мета - довгострокові відносини з клієнтом, саме тому продаючи товар, ми прагнемо вирішити Вашу проблему з мінімальними втратами часу та коштів. Ми хочемо чути наших покупців, саме тому на сайті є можливість залишити відгук, як про компанію, так і про товар. Якщо Вас щось цікавить або у Вас є пропозиції, Ви завжди можете написати нам на пошту gryadka@gmail.com або задавати питання безпосередньо в картці товару, що Вас цікавить.
     Прямі контракти з офіційними представництвами Basf, Bayer, Syngenta, Bejo, Kitano, Takii Seed, Seminis. Clause, Semo, Rijk Zwaan, Enza Zaden, Yuksel Tohum, Valagro, Metzerplast, Juta і широка клієнтська база дозволяє утримувати одні з найнижчих цін на ринку. Для Вашої зручності в картці кожного товару представлені роздрібні та оптові ціни.
     

                                     

   Цінуйте свою працю - користуйтесь кращим!
З повагою, Грядка!