ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

сітка шпалерна

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Шпалерні сітки для витких рослин

Купити шпалерну сітку для підтримки садових рослин і за вигідною вартістю можна в нашому інтернет-магазині. Гарантія відмінної якості і хорошого сервісу забезпечується.

Особливості шпалерної сітки

Шпалерна сітка для дачі призначається для фіксації рослин під час їх активного росту і розвитку. Застосування вертикальної підтримки актуально для огірків і винограду. Огірки легко в'ються, облітають сітку, не виникає необхідності в їх регулярному підв'язуванні протягом усього сезону.

Використання горизонтальної підтримки актуально для декоративних квітів, що мають довгі і слабкі стеблинки. Застосування шпалери не допускає опускання рослин на грунт, а отже – попереджає гнильні процеси, забезпечує культурам необхідну кількість ультрафіолетових променів.

Якщо порівнювати пластикову шпалерну сітку і дріт, то перший варіант має переваги. Вона не пошкоджує і не псує декоративні рослини на дачі. Можливо її багаторазове застосування, шпалери не бояться вологи і сонячних променів. Великі осередки ніяк не заважають збирати урожай або займатися сільськогосподарськими роботами.

Шпалерна сітка для витких рослин в інтернет-магазині «Грядка»

У нашому інтернет-магазині великий вибір шпалерних сіток для витких рослин – огірків, квасолі, гороху, садових квітів. У каталозі представлені горизонтальні і вертикальні вироби зелених і білих відтінків. Виробник:

  • Intermas-Nortene, Угорщина;
  • Tenax, Італія.

Усі сітки відмінної якості, вони міцні, стійкі до агрохімікатів і високого рівня вологості. Шпалери мають різні розміри осередків, можна підібрати оптимальну кількість сітки для облаштування вирощування рослин.

У нашому інтернет-магазині можна купити шпалерні сітки за вигідною ціною і з доставкою по Україні.