ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Basf

Вигляд Таблиця Список

 • Signum_fungicid_basf

  Сігнум фунгіцид Basf

  1790 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Фунгіцид системної та трансламінарної дії

  Діюча речовина: піраклостробін (67 г/кг) + боскалід (267 г/кг)

  Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді (ВГ)

 • Делан 70% фунгіцид BASF

  Делан 70% фунгіцид BASF

  1293 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Фунгіцид контактної дії для захисту плодово-ягідних культур

  Діюча речовина: дітіанон 700 г / кг.

  Препаративна форма: воднодисперсні гранули.

 • Белліс фунгіцид Basf 1 кг

  Белліс фунгіцид Basf 1 кг

  1468 грн

  0відгук(ів)

  Беллис фунгицид Basf
 • Фастак к.е. інсектицид BASF

  Фастак к.е. інсектицид BASF

  499 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Універсальний піретроїдний інсектицид

  Діюча речовина: альфа-циперметрин 100 г / л.

  Препаративна форма: концентрат емульсії.

 • Масай інсектоакарицид BASF

  Масай інсектоакарицид BASF

  425 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Контактно-системний інсектоакарицид

  Діюча речовина: тебуфенпірад 200 г/кг.

  Препаративна форма: порошок, що змочується

 • stroby_fungicide_basf

  Стробі 50% в.г. фунгіцид Basf

  710 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Стробі 50% в.г. фунгіцид Basf
 • Рекс Дуо фунгіцид Basf

  Рекс Дуо фунгіцид Basf

  6984 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Системний фунгіцид на основі двох компонентів.

  Діючі речовини: епоксіконазол в концентрації 187 г/л і тіофанат-метил - 310 г/л.

  Препаративна форма: концентрат суспензії.

 • Акробат МЦ 69% фунгіцид BASF

  Акробат МЦ 69% фунгіцид BASF

  510 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Двокомпонентний фунгіцид системно-контактної дії

  Діючі речовини: диметоморф 90 г / кг і манкоцеб - 600 г / кг.

  Препаративна форма: водно-дисперсні гранули.

 • stomp-330-basf

  Стомп 330 ЕС грунтовий гербіцид BASF

  2681 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Грунтовий системний гербіцид для захисту овочевих культур

  Діюча речовина: пендиметалін 330 г / л

  Препаративна форма: концентрат емульсії

 • Регент 20 G інсектицид Basf

  Регент 20 G інсектицид Basf

  2969 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Спеціалізований інсектицид кишково-контактної дії

  Діюча речовина: фіпроніл 20 г / кг.

  Препаративна форма: гранули.

 • Тельдор 50 WG в.г. фунгіцид Bayer

  Тельдор 50 WG в.г. фунгіцид Bayer

  9421 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Тельдор 50 WG в.г. фунгіцид Bayer
 • Бі 58 новий інсекто-акарицид Basf

  Контактно-системний інсектицид з додатковим акарицидним ефектом

  Діюча речовина: диметоат 400 мг / л

  Препаративна форма: концентрат емульсії.

Вигляд Таблиця Список

BASF

 Транснаціональна корпорація BASF - найбільша хімічна компанія світу. Просто перерахування всіх продуктів, які розробляє і виробляє BASF, займе кілька десятків сторінок, а вже якщо додати до кожного його опис - вистачить на важку книгу. Концерн працює в сферах виробництва широковживаних хімічних продуктів, полімерів, пластмас, будівельних і лакофарбових хімікатів, медичних і автомобільних препаратів і т.д. Одне з ключових напрямків бізнесу компанії - виробництво добрив та засобів захисту рослин. Нескладно здогадатися, що і в цій сфері BASF займає лідируючу позицію.

За 150-річну історію компанія виконала довгий шлях з невеликої фабрики по виробництву барвників до багатопрофільного холдингу. Стартова відмітка цього шляху - в землі Рейнальд-Пфальц в Південно-Західній Німеччині.

 BASF: велетні теж були маленькими

 У 1865 році Фрідріх Енгельхорн, успішний хімічний промисловець, засновує в м Людвігсхафен компанію BadischeAnilin- & Sodafabrik (скорочено - BASF). Це був повноцінний комбінат з повним виробничим процесом - від сировини до готової продукції, який спеціалізувався на виготовленні барвників. Прорив 1869 року - перший в світі синтез натурального червоного алізарину, дозволив компанії зайняти значну частку ринку і дав необхідні кошти для подальшого розвитку.

У 1909 р Фріц Габер вперше отримує синтетичний аміак. Спільно з Карлом Бошем і Фрідріхом Бергиус, хіміками BASF, вони розробляють обладнання для промислового виготовлення хімікату, і в 1913 р воно входить в лад. За це в 1931 р Бош і Бергиус отримають Нобелівську премію. Трохи раніше, в 1912 р, в структурі BASF з'являється перша в світі лабораторія з дослідження матеріалів. У 1917 році в місті Лойна відкривається другий завод по синтезу аміаку. BASF впевнено захоплює лідерство в новій сфері. Приблизно в ці ж роки починається розробка і виробництво перших добрив для сільського господарства.

 Хімія врожаю від BASF

 Серйозне виробництво продуктів для сільського господарства починається в 1914 році, коли в Лібургерхофе відкривається експериментальна станція з дослідження добрив, фізіології рослин і їх взаємодії. У 1926 р реєструється патент на «Нітрофоска» (Nitro-Phos-Ka - азот-фосфор-калій) - перше в світі гомогенне добриво. Концентрація поживних речовин у нього в 1,5-2 рази вище, ніж у існуючих на той момент багатокомпонентних добрив. У 1927 р продукт виходить на ринок і відразу його завойовує своєю зручністю у використанні і ефективністю.

У 1930-40-х рр. зі зрозумілих причин багато уваги сільськогосподарському підрозділу BASF не приділялося, а до кінця 1944 року виробництво було і зовсім повністю зупинено, до травня 1945 р пошкоджено або зруйновано понад 94% виробничих площ. Але після війни вже в 1949 р німецькі хіміки виводять у світ селективний гербіцид U46 для зернових культур, результат трирічних випробувань, який відновив становище BASF на ринку добрив і засобів захисту рослин. Далі послідували нові проривні продукти: в 1961 р запускається виробництво Floranid - першого синтетичного органічного добрива повільної дії; в 1964 р з'являється новий селективний гербіцид для цукрових буряків Pyramin; в 1974 р - селективний гербіцид Basagran, призначений для субтропічних культур.

У 1995 р BASF набуває одного з найбільших виробників ЗЗР в Європі - швейцарську Sandoz AG. Результатом спільної роботи став Brio: фунгіцид з абсолютно новим активним інгредієнтом - стробілуринів. У 2000 р компанія купує американську AHP - виробника ЗЗР, серйозно збільшивши свою частку в цій сфері на американському ринку. В цьому ж році спільно зі шведським виробником насіння SvalofWeibull BASF створює компанію BASF PlantScience, яка займається дослідженнями біотехнологій рослин.

У 2001 р BASF запускає окреме провадження стробілуринів F500 в Шварцвальді. Цей покращений активний інгредієнт для фунгіцидів використовувався в таких продуктах, як Опера, Кабрио і Комет. У 2003 р BASF набуває кілька лінійок засобів захисту рослин у Bayer Crop Science, що ще більше розширює асортимент компанії.

 BASF в Україні: давно, надовго і успішно

 Представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 р - одне з перших серед великих світових компаній в нашій країні. У 2007 р була заснована дочірня компанія ТОВ «БАСФ». У компанії задіяно понад 130 працівників. Відкрито  18й Демо Центр компанії, де аграрії можуть переконатися в ефективності німецьких препаратів.

Компанія стабільно входить в топ-3 постачальників ЗЗР в Україні. До 2016 р частка ринку, що належить німецькій корпорації, становила близько 20%.

Що пропонує BASF українським аграріям

 Компанія BASFна даний момент - один з лідерів світового виробництва засобів захисту рослин. Запорука такого високого результату - інноваційні розробки, створені 8000 вчених, втілені на 360 виробничих майданчиках по всьому світу руками 114000 співробітників з урахуванням 150-річного досвіду роботи. Близько 30% всіх продажів підрозділу СЗР BASF Crop Protection складають інноваційні розробки. У портфоліо компанії такі групи препаратів:

1. BASF-інсектіціди.Можно приділити увагу препаратам Бі-58 Новий (системний інсектоакарицид на основі диметоату з контактно-системною тривалою дією; підходить для широкого спектру культур) і Фастак (препарат на основі альфа-циперметрину, знищує переважну більшість відомих шкідників; відрізняється низькими нормами витрат і стійкістю до змивання дощем).

2. BASF-фунгіціди. Тут можна виділити препарати Акробат (фунгіцид контактно-системної дії на основі диметоморф і манкоцеб; у патогенів фітофторозу і пероноспорозу відсутня резистивність до цього препарату; безпечний для корисних комах), а також Кумулюс (водорозчинний препарат на основі сірки з швидкою і інтенсивною дією, володіє додатковими акарицидними властивостями).

3. BASF-гербіціди. Варто відзначити Стомп 330 (препарат на основі пендиметалін; володіє найбільш широким спектром дії серед ґрунтових гербіцидів для більшості овочевих культур; ефективно знищує однорічні дводольні та злакові бур'яни).

4. BASF-протруювачі. Можна виділити Іншур (двокомпонентний препарат на основі стробілуринів і триазолов; при 100% селективності до культури ефективно захищає посівний матеріал від інфекцій, а також покращує стійкість, життєздатність і стійкість до стресів рослини).

5. BASF-родентициди.

6. BASF-регулятори росту.

7. BASF-інокулянти.

 BASF - овочі під надійним захистом

 Ефективність ЗЗР виробництва BASF доведена безліччю українських фермерів і агрохолдингів на практиці. Не дарма навіть такі підприємства, як «Нібулон» і «Кернел», де точно вміють рахувати гроші, широко використовують продукти німецької корпораціі. А коштують вони досить недешево. Але засоби захисту рослин від BASF-це як раз той випадок, коли переплата за бренд цілком виправдана. Краще надійно захистити майбутній урожай, ніж згодом підраховувати втрати від хвороб і шкідників. А захищати препарати марки BASF вміють.