ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Basf

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

BASF

 Транснаціональна корпорація BASF - найбільша хімічна компанія світу. Просто перерахування всіх продуктів, які розробляє і виробляє BASF, займе кілька десятків сторінок, а вже якщо додати до кожного його опис - вистачить на важку книгу. Концерн працює в сферах виробництва широковживаних хімічних продуктів, полімерів, пластмас, будівельних і лакофарбових хімікатів, медичних і автомобільних препаратів і т.д. Одне з ключових напрямків бізнесу компанії - виробництво добрив та засобів захисту рослин. Нескладно здогадатися, що і в цій сфері BASF займає лідируючу позицію.

За 150-річну історію компанія виконала довгий шлях з невеликої фабрики по виробництву барвників до багатопрофільного холдингу. Стартова відмітка цього шляху - в землі Рейнальд-Пфальц в Південно-Західній Німеччині.

 BASF: велетні теж були маленькими

 У 1865 році Фрідріх Енгельхорн, успішний хімічний промисловець, засновує в м Людвігсхафен компанію BadischeAnilin- & Sodafabrik (скорочено - BASF). Це був повноцінний комбінат з повним виробничим процесом - від сировини до готової продукції, який спеціалізувався на виготовленні барвників. Прорив 1869 року - перший в світі синтез натурального червоного алізарину, дозволив компанії зайняти значну частку ринку і дав необхідні кошти для подальшого розвитку.

У 1909 р Фріц Габер вперше отримує синтетичний аміак. Спільно з Карлом Бошем і Фрідріхом Бергиус, хіміками BASF, вони розробляють обладнання для промислового виготовлення хімікату, і в 1913 р воно входить в лад. За це в 1931 р Бош і Бергиус отримають Нобелівську премію. Трохи раніше, в 1912 р, в структурі BASF з'являється перша в світі лабораторія з дослідження матеріалів. У 1917 році в місті Лойна відкривається другий завод по синтезу аміаку. BASF впевнено захоплює лідерство в новій сфері. Приблизно в ці ж роки починається розробка і виробництво перших добрив для сільського господарства.

 Хімія врожаю від BASF

 Серйозне виробництво продуктів для сільського господарства починається в 1914 році, коли в Лібургерхофе відкривається експериментальна станція з дослідження добрив, фізіології рослин і їх взаємодії. У 1926 р реєструється патент на «Нітрофоска» (Nitro-Phos-Ka - азот-фосфор-калій) - перше в світі гомогенне добриво. Концентрація поживних речовин у нього в 1,5-2 рази вище, ніж у існуючих на той момент багатокомпонентних добрив. У 1927 р продукт виходить на ринок і відразу його завойовує своєю зручністю у використанні і ефективністю.

У 1930-40-х рр. зі зрозумілих причин багато уваги сільськогосподарському підрозділу BASF не приділялося, а до кінця 1944 року виробництво було і зовсім повністю зупинено, до травня 1945 р пошкоджено або зруйновано понад 94% виробничих площ. Але після війни вже в 1949 р німецькі хіміки виводять у світ селективний гербіцид U46 для зернових культур, результат трирічних випробувань, який відновив становище BASF на ринку добрив і засобів захисту рослин. Далі послідували нові проривні продукти: в 1961 р запускається виробництво Floranid - першого синтетичного органічного добрива повільної дії; в 1964 р з'являється новий селективний гербіцид для цукрових буряків Pyramin; в 1974 р - селективний гербіцид Basagran, призначений для субтропічних культур.

У 1995 р BASF набуває одного з найбільших виробників ЗЗР в Європі - швейцарську Sandoz AG. Результатом спільної роботи став Brio: фунгіцид з абсолютно новим активним інгредієнтом - стробілуринів. У 2000 р компанія купує американську AHP - виробника ЗЗР, серйозно збільшивши свою частку в цій сфері на американському ринку. В цьому ж році спільно зі шведським виробником насіння SvalofWeibull BASF створює компанію BASF PlantScience, яка займається дослідженнями біотехнологій рослин.

У 2001 р BASF запускає окреме провадження стробілуринів F500 в Шварцвальді. Цей покращений активний інгредієнт для фунгіцидів використовувався в таких продуктах, як Опера, Кабрио і Комет. У 2003 р BASF набуває кілька лінійок засобів захисту рослин у Bayer Crop Science, що ще більше розширює асортимент компанії.

 BASF в Україні: давно, надовго і успішно

 Представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 р - одне з перших серед великих світових компаній в нашій країні. У 2007 р була заснована дочірня компанія ТОВ «БАСФ». У компанії задіяно понад 130 працівників. Відкрито  18й Демо Центр компанії, де аграрії можуть переконатися в ефективності німецьких препаратів.

Компанія стабільно входить в топ-3 постачальників ЗЗР в Україні. До 2016 р частка ринку, що належить німецькій корпорації, становила близько 20%.

Що пропонує BASF українським аграріям

 Компанія BASFна даний момент - один з лідерів світового виробництва засобів захисту рослин. Запорука такого високого результату - інноваційні розробки, створені 8000 вчених, втілені на 360 виробничих майданчиках по всьому світу руками 114000 співробітників з урахуванням 150-річного досвіду роботи. Близько 30% всіх продажів підрозділу СЗР BASF Crop Protection складають інноваційні розробки. У портфоліо компанії такі групи препаратів:

1. BASF-інсектіціди.Можно приділити увагу препаратам Бі-58 Новий (системний інсектоакарицид на основі диметоату з контактно-системною тривалою дією; підходить для широкого спектру культур) і Фастак (препарат на основі альфа-циперметрину, знищує переважну більшість відомих шкідників; відрізняється низькими нормами витрат і стійкістю до змивання дощем).

2. BASF-фунгіціди. Тут можна виділити препарати Акробат (фунгіцид контактно-системної дії на основі диметоморф і манкоцеб; у патогенів фітофторозу і пероноспорозу відсутня резистивність до цього препарату; безпечний для корисних комах), а також Кумулюс (водорозчинний препарат на основі сірки з швидкою і інтенсивною дією, володіє додатковими акарицидними властивостями).

3. BASF-гербіціди. Варто відзначити Стомп 330 (препарат на основі пендиметалін; володіє найбільш широким спектром дії серед ґрунтових гербіцидів для більшості овочевих культур; ефективно знищує однорічні дводольні та злакові бур'яни).

4. BASF-протруювачі. Можна виділити Іншур (двокомпонентний препарат на основі стробілуринів і триазолов; при 100% селективності до культури ефективно захищає посівний матеріал від інфекцій, а також покращує стійкість, життєздатність і стійкість до стресів рослини).

5. BASF-родентициди.

6. BASF-регулятори росту.

7. BASF-інокулянти.

 BASF - овочі під надійним захистом

 Ефективність ЗЗР виробництва BASF доведена безліччю українських фермерів і агрохолдингів на практиці. Не дарма навіть такі підприємства, як «Нібулон» і «Кернел», де точно вміють рахувати гроші, широко використовують продукти німецької корпораціі. А коштують вони досить недешево. Але засоби захисту рослин від BASF-це як раз той випадок, коли переплата за бренд цілком виправдана. Краще надійно захистити майбутній урожай, ніж згодом підраховувати втрати від хвороб і шкідників. А захищати препарати марки BASF вміють.