ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Bejo Zaden

Вигляд Таблиця Список

 • vita-longa-semena-morkovi-bejo-zaden

  Віта Лонга морква тип Флакке Bejo Zaden

  225 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 160 днів

  Плоди: 150-350 грам, конічної форми

  Призначення: ринок свіжої продукції, переробка та зберігання

 • Франклін F1 капуста брюссельська рання Bejo

  Франклін F1 капуста брюссельська рання Bejo

  29 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 125-135 днів

  Качани: округлі, темно-зелені, дуже щільні, без гіркоти

  Призначення: свіжий ринок, переробка

 • Манзу F1 буряк середньостиглий Bejo Zaden

  Манзу F1 буряк середньостиглий Bejo Zaden

  672 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Новий буряк зі стійкістю до ризоманії

  Коренеплоди круглі, вирівнянні з невеличким хвостиком

  Період вегетації: 115 днів

 • Батавія F1 капуста брокколі Bejo Zaden

  Батавія F1 капуста брокколі Bejo Zaden

  724 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 65 днів

  Качани: 1,1-1,5 кг

  Призначення: для свіжого ринку

 • amarok_f1_semena_bejo_zaden

  Амарок F1 огірок партенокарпічний Bejo Zaden

  287 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: 40-45 днів

  Плоди: зелені, крупнобугорчасті

 • absolut-f1-semena-bejo-zaden

  Абсолют F1 огірок партенокарпічний Bejo

  1148 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Призначення: універсальне, свіжий ринок, переробка

  Період вегетації: 40-45 днів

  Плоди: 8-10 см, крупнобугорчасті, темно-зелені

 • lennox-f1-semena-kapusty-bejo-zaden

  Лєннокс F1 капуста білоголова Bejo Zaden

  18 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 140 днів після висадки розсади

  Качани: 2,5-4,5 кг, округлої форми

  Призначення: довгострокове зберігання

 • red-baron-f1-semena-luka-bejo-zaden

  Ред Барон F1 цибуля ріпчаста червона Bejo Zaden

  12 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 120-130 днів

  Цибулини: округлої форми, темно-фіолетового кольору

  Призначення: ринок свіжої продукції та зберігання

 • Анзор F1 огірок партенокарпічний Bejo Zaden

  Анзор F1 огірок партенокарпічний Bejo Zaden

  23 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Призначення: всесезонне вирощування, універсальне використання

  Період вегетації: 40-42 дні

  Плоди: 8-10 см, крупнобугристі, темно-зелені

 • Беніто F1 томат ранній Bejo Zaden

  Беніто F1 томат ранній Bejo Zaden

  276 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Детермінантний томат овально-кубовидної форми

  Вегетаційний період: 75 днів

  Вага: 110-140 г

 • Тіара F1 капуста рання Bejo Zaden

  Тіара F1 капуста рання Bejo Zaden

  804 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 59 днів

  Качани: 1,5-2 кг

  Призначення: ринок свіжої продукції

 • Petra_semena_bejo

  Петра петрушка кучерява Bejo Zaden

  5 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Петра петрушка кучерявая Bejo Zaden

Вигляд Таблиця Список

Bejo Zaden

Сімейна голландська компанія Bejo Zaden - один з лідерів в сфері розробки і виробництва насіння овочевих культур. Продукція Bejo - а це більше 1000 гібридів п'ятдесяти з гаком видів овочів - цінується у всьому світі, і повністю виправдовує девіз компанії - That`s Bejо Quality («Бейо - це якість»). Величезні інвестиції в розвиток і інновації, дилерська мережа в сотні країн, штат кваліфікованих фахівців - запорука сьогоднішнього високого становища компанії на ринку насіннєвого матеріалу, а фундамент цієї позиції закладений на стику  ХIX і XX століть, в Голландії.

Один ентузіаст - добре, а 2 родини - краще

Історія Bejo Zaden починається в 1899 р в Лангедейк, де колишній бакалійник Якоб Йонг заснував невелике насіннєве підприємство. Таку ж компанію відкрив в 1912 р спадковий пекар Кор Беемстербойер в сусідньому містечку Варменхейзен. Обидві фірми стрімко розвивалися, і, замість того, щоб жорстко конкурувати, з'єднали свої зусилля в досягненні високих результатів в селекції овочевих культур - цибулі, капусти та моркви. У 1963 р, на хвилі стрімкого розвитку генетики в агробізнесі, фірми спільно інвестували в новітні технології селекції і гібридизації. Результат перевершив всі очікування, і в 1978 р компанії прийшли до логічного кроку - об'єднання під брендом Bejo Zaden зі штаб-квартирою в Варменхейзене.

Необхідність розширення і об'єднання зусиль з кращими голландськими селекціонерами була зрозуміла обом родинам. Тому дещо раніше, в 1970 р, вони почали співпрацювати з сімейною фірмою DeGrootenSlot (заснована в 1914 г.Корнелісом Де Гроот), яка спеціалізувалася на виробництві насіння цибулі. На сьогоднішній день високоякісні гібриди цибулі і цибулі-шалот продаються по всьому світу під брендом DeGrootenSloten Bejo Zaden. Згодом була придбана фірма Broer BV, що має більш ніж 50-річний досвід в селекції цибулі.

Bejo Zaden в Україні

В Україну насіння Bejo Zаden поставляються з початку 90-х років офіційними дилерами і дистриб'юторами, але до недавніх пір частка виробника в загальному пакеті продажів імпортного насіннєвого матеріалу була відносно невеликою. Стрімкий розвиток українського ринку овочівництва підштовхнуло керівництво компанії до дій.

У 2006 г.Ярун Крупс, регіональний менеджер Bejo Zaden в Східній Європі, детально описує Коліну Янгу, директору з розвитку бізнесу, високі перспективи прямого підприємництва в нашій країні. Янг проводить глибокий аналіз українського ринку, результатом якого стає заснування компанії «Bejo Zaden Україна» в кінці 2007 р Незважаючи на бюрократичні та юридичні особливості бізнесу «по-українськи», компанія вирішила боротися за ринок, обсяг якого на 2007 р становив понад 70 мільйонів євро. І не прогадала. Вже в 2008 р. частка продажів Bejo Zaden в сфері насіння овочевих культур становила 14%. А наполегливі голландці не звикли зупинятися на досягнутому.

Сімейна фірма зі світовим визнанням

На сьогодні Bejo Zaden - один з лідерів в дослідженні, розробці і виробництві посівного матеріалу овочевих культур. Компанія налічує близько 1500 кваліфікованих фахівців; реалізація продукції ведеться більш ніж в 100 країнах по всьому світу. Значна частина прибутку компанії вкладається в дослідження, особлива увага приділяється захисту гібридів від відомих і нових патогенів. Постійно збільшується різноманітність сортів- захищених від захворювань, ідеально пристосованих для переробки, з підвищеною врожайністю, з досконалими смаковими якостями. Голландські селекціонери є лідерами в сфері виробництва органічного насіння.

Підприємство щорічно представляє близько 40 нових гібридів, багато з яких - з унікальними властивостями. Bejo Zaden не бояться пробувати нове - наприклад, в 2017 році компанія представила унікальний для себе гібрид справжньої насіннєвої картоплі Олівер F1, призначений для вирощування безпосередньо з насіння протягом одного сезону.

В асортименті Bejo Zaden - понад 50 овочевих культур і понад 1200 гібридів. Всесвітню популярність фірмі принесла трійця «морква, капуста, цибуля», саме ці культури є коником Бейо. У пакеті пропозиції компанії присутні такі овочі:

- огірок;

- перець;

- томат;

- редис;

- буряк столовий;

- спаржа;

- капуста біло-і червонокачанна, цвітна, брокколі, Романеско, брюссельська, кольрабі, савойська, пекінська, конічна, листова;

- цибуля білий, червоний, жовтий, озимий, порей, цибуля на перо;

- морква;

- салат;

- селера листова і стебловий;

- шпинат;

- фенхель;

- кавун.

У вмілі руки - відмінні сорти

З широкого асортименту насіння Bejo Zaden складно беззастережно виділити кращі гібриди. Визнання і популярність у вітчизняних аграріїв отримали такі сорти, як:

1) Морква Балтімор F1. Середньоранній гібрид типу «Белікум», що відрізняється високою врожайністю, універсальністю, відмінним забарвленням як зовні, так і всередині. Дуже добре підходить для механізованого прибирання.

2) Цибуля червона Ред Барон F1. Ранньостиглий сорт напівгострої цибулі, дуже стійкої і витривалої, не вибагливої. Відмінний товарний вигляд, великий термін зберігання.

3) Цибуля золотиста Ексібішен F1. Сорт з чудовими смаковими якостями. Підходить для переробки та зберігання, але ідеальний для «свіжої» реалізації

4) Білокачанна капуста Мегатон F1. Самий скоростиглий серед пізніх гібридів. Дуже стійкий до зовнішніх факторів; дає великі качани вагою до 10-15 кг. Універсалбний, добре зберігається і транспортується, має привабливий смак і товарним вигляд.

5) Червоноголова капуста Прімьеро F1. Гібрид цінується за відмінний смак і товарний вигляд, а також тривалий термін зберігання і хорошу транспортабельність. Універсальний і невибагливий.

6) Огірок Артист F1. Ранній, універсальний партенокарпічний гібрід як для теплиць, так і для відкритого грунту. Дає великий і дуже дружний врожай.

That`s Bejо Quality

Голландські виробники по праву входять до лав основоположників сучасної насіннєвої селекції. І вони не збираються спочивати на лаврах заслуженої репутації, підприємства постійно знаходяться в пошуку чогось нестандартного, інноваційного, динамічного. Bejo Zaden - яскравий приклад такої компанії. Уже перебуваючи серед лідерів виробництва насіння овочевих культур, сімейне підприємство з Варменхейзена продовжує творити нові дивовижні гібриди та сорти з різними властивостями, не боячись експериментувати. Головний же девіз Bejo Zaden залишається незмінним - «Бейо - це якість».