ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Clause

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Clause

Підприємство HM.Clause- це величезний конгломерат, зосереджений на дослідженні, розробці і виробництві високоякісного насіння овочевих культур. Продукція фірми продається в 100 з гаком державах і користується заслуженою повагою, адже бренд Clause протягом десятиліть - знак якості насіннєвого матеріалу. А починалася її історія в кінці ХІХ століття, в столиці Франції.

Європейські витоки успіху

У 1891 р юний вчений Люсьєн Клоз, пристрасно захоплений рослинництвом, заснував фірму Clause. Його надихали успіхи П'єра Тезьера, який чимало досяг в своїй компанії насіння Tezier, заснованої в 1785 р.  Долі двох фірм-колег в майбутньому тісно переплетуться.

Клоз розумів, що одного виробництва вже відомих сортів мало для успішного розвитку компанії. Прагнення винаходити і розробляти призвело до відкриття в 1924 р новітньої лабораторії, де під керівництвом засновника компанії проводилися дослідження існуючих сортів і виведення нових. Молода наука генетика успішно використовувалася для старої як світ цілі - нагодувати людство.

В середині ХХ століття Clause починає всерйоз виходити на європейський ринок - в 1949 р відкривається представництво в Італії, в 1965 р.- в Іспаніі. Успішний досвід компанії в дослідженні і продажах висококласної продукції привернув увагу одного з найбільших гравців на світовому аграрному ринку - холдинг Limagrain . У 1996 р була оформлена угода з придбання, Лімагрейн отримав в своє розпорядження підрозділ з налагодженим виробництвом насіння, а Clause - значні фінансові вливання. До речі, раніше, в 1979 р. Limagrain придбав компанію Tezier. У 2002 р. створено об'єднання Clause-Tezier зі штаб-квартирою в Валансі. З 2008 р компанія змінила назву на HM.Clause.

Завоювання Америки

Паралельно в США розвивався американський етап історії Clause. Він починався зі створення Джозефом Харрісом фірми з виробництва насіння Harris Seeds в 1859 р в штаті Нью-Йорк. У 1963 р підприємство об'єдналося з компанією Moran Seeds, під керівництвом селекціонера Джона Морана. Новостворена Harris Moran (HM) в 1998 р. придбала селекційне підприємство Ferry Morse Seed. Успішний конгломерат знову-таки був узятий на замітку холдингом Limagrain, які шукали можливість закріпитися на американському ринку насіння. У 1998 г.Harris Moran була придбана холдингом, під його крилом розширила свій ринок поставок в Південну Америку - Чилі, Аргентину, Мексику; а в 2008 році було створено об'єднане підприємство HM.Clause. Ця дата стала відправною точкою новітній історії бренду.

HM.Clause сьогодні і завтра

На даний момент HM.Clause - велика компанія, що об'єднує 17 дочірніх підприємств на 5 континентах, розділених на 3 регіону - ЕМЕА (Європа, Близький Схід, Африка), АМРА (Америка, Тихоокеанський регіон, Австралія) і Аsia (Азія) під керівництвом 2 штаб-квартир. Регіони AMPA і EMEA приносять підприємству 91% доходу, ринок Азії поки знаходиться в положенні розвитку.

У всіх регіонах є дослідницькі центри, які розробляють гібриди, «заточені» спеціально під умови кожного куточка планети, де можна вирощувати овочі. У дослідження інвестується близько 15% прибутку з продажів компанії. Фахівці з різних регіонів обмінюються успішними результатами досліджень рослин в різних географічних зонах. Варто відзначити, що Limagrain, якій належить Clause - це сільськогосподарський конгломерат, заснований фермерами і для них же працює. Тому всі дослідження підприємства орієнтовані саме на досягнення результату аграріями по всьому світу - наука не відірвана від «земних» потреб.

Інновації Clause розосереджені на широкому полі діяльності. Компанія вкладає сили в розвиток сучасної генетики рослин, посилення їх захисту від давно відомих і нових захворювань; досліджуються можливості поліпшення смакових якостей культур і їх властивостей, що зміцнюють здоров'я.

Широкий асортимент в вузькій спеціалізації

HM.Clause спеціалізується на дослідженні, розробці, створенні та впровадженні високоякісних гібридів овочевих і баштанних культур. Фахівці компанії за багато років роботи накопичили грандіозні знання в сфері вирощування овочів в різних умовах. На сьогодні Clause займає перше місце серед конкурентів з продажу насіння гібридів польового салату, кавуна, фенхеля і цукіні, а також входить до трійки лідерів по реалізації насіннєвого матеріалу цвітної капусти , квасолі, томата, солодкого перцю і перцю чилі. Асортимент бренду постійно розширюється і складається з таких культур:

- огірок;

- томат;

- капуста білокачанна, червонокачанна, цвітна, брокколі;

- перець солодкий і чилі;

- морква;

- редис;

- баклажан;

- цибуля;

- буряк;

- польовий салат;

- квасоля спаржева;

- фенхель;

- кабачок;

- гарбуз;

- кавун;

- диня;

- солодка кукурудза.

У світовому обсязі продажів насіннєвого матеріалу овочів компанія займає 4-е місце. HM.Clause також розширює своє поле діяльності і на злакові - наприклад, розроблені нові вдалі гібриди кукурудзи.

HM.Clause Украіна: найпопулярніші гібриди

Професійний ринок овочівництва в нашій країні відносно молодий. Лише в останні 6-7 років українські фермери перестали просто «сіяти капусту» і прийшли до висновку, що для вигідного продажу потрібно приділяти увагу правильному підбору гібриду під умови вирощування, зберігання, перевезення, терміни і плани реалізації, попит на конкретну продукцію. Але навіть за такий відносно короткий термін визнання аграріїв завоювали багато гібридів овочів Clause, насіння яких користуються великим попитом. Серед них:

1. Капуста Бригадир F1. Один з найпопулярніших гібридів в Україні. Середньостиглий. Його поважають за невибагливість, високу врожайність, універсальність, довгий термін зберігання і відмінний смак.

2. Огірок Регал F1. Комахозапильний гібрид, дуже пластичний. Дає великий урожай однорідних плодів з універсальної придатністю. Добре транспортується.

3. Морква Болтекс F1. Відрізняється величезною врожайністю, невибагливістю до умов вирощування, при цьому має відмінні смакові якості і товарний вигляд.

4. Баклажан Фабіна F1. Надпродуктивнийї ранній гібрид, що дає дружній врожай відмінного товарного вигляду. Універсальний - для «свіжої» реалізації і переробки.

5. Томат Фенда F1. Високоврожайний ранній сорт з чудовими смаковими якостями. Невибагливий до агротехнології, добре транспортується.

6. Перець Геркулес F1. Універсальний ранньостиглий гібрид кубоподібного перцю, кращий вибір для переробки.

Якщо овочі - то Clause

На українському ринку величезна кількість гібридів овочевих культур від не менш величезної кількості виробників. Шукаючи потрібні, варто задати собі питання - якого результату Ви хочете досягти? Якщо згодиться прийнятний - не замислюйтесь, вибираючи, купуйте будь-яке професійні насіння. Якщо ж потрібна максимальна віддача від розумних вкладень - насіння Clause Вам її забезпечать. 150-річний досвід французьких і світових селекціонерів гарантує.