ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

DSV Euro Grass

Вигляд Таблиця Список

 • Декоративна газонна трава EG DIY Ornamental DSV Euro Grass

  Декоративна газонна трава EG DIY Ornamental DSV Euro Grass

  205 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Перевага: декоративність і універсальність

  Склад: пажитниця багаторічна - 10%, костриця червона - 60%, костриця червона мінлива - 20%, тонконіг лучний - 10%

  Норма висіву: 30-40 г / м2

 • Відновлювальний газон EG DIY Renovation DSV Euro Grass

  Відновлювальний газон EG DIY Renovation DSV Euro Grass

  170 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Перевага: декоративність і універсальність

  Склад: райграс пасовищний - 75%, костриця червона - 15%, костриця червона мінлива - 10%

  Норма висіву: 30-40 г / м2

 • Ландшафтна газонна трава Road & Landscaping DSV Euro Grass

  Ландшафтна газонна трава Road & Landscaping DSV Euro Grass

  1783 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Перевага: невибагливий, декоративний газон

  Склад костриця червона - 10%, плевел однорічний - 25%, плевел багаторічний - 15%, костриця очеретяна - 5%., плевел багаторічний - 45%.

  Норма висіву: 30-40 г / м2

 • Класична газонна трава EG DIY Classic DSV Euro Grass

  Класична газонна трава EG DIY Classic DSV Euro Grass

  179 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Перевага: декоративність і універсальність

  Склад: райграс пасовищний - 25%, костриця червона - 70%, тонконіг лучний - 5%

  Норма висіву: 30-40 г / м2

 • Тіньовий газон EG DIY Shade DSV Euro Grass

  Тіньовий газон EG DIY Shade DSV Euro Grass

  185 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Перевага: толерантність до нестачі сонячного світла

  Склад: райграс пасовищний - 10%, костриця червона - 20%, костриця очеретяна - 70%

  Норма висіву: 30-40 г / м2

 • Спортивний газон EG DIY Sport DSV Euro Grass

  Спортивний газон EG DIY Sport DSV Euro Grass

  248 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Перевага: екстремальний рівень стійкості до навантажень

  Склад: райграс пасовищний - 20%, райграс пасовищний - 20%, костриця червона - 40%, тонконіг лучний - 20%

  Норма висіву: 30-40 г / м2

 • Ліліпут газонна трава EG DIY Lippa-Liliput DSV Euro Grass

  Ліліпут газонна трава EG DIY Lippa-Liliput DSV Euro Grass

  2185 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Перевага: декоративність і універсальність

  Склад: костриця червона змінена екселенція - 45%, тонконіг лучний (Poa pratensis) Собра - 10%, костриця червона змінена ливість - 45%

  Норма висіву: 30-40 г / м2

Вигляд Таблиця Список

DSV EURO GRASS

Основа діяльності бренду Deutsche Saatveredelung AG (DSV) - селекція й реалізація різних сортів трави для газонів, яка ідеально підходить для будь-яких умов. Вона може використовуватися на спортивних полях, гольф-майданчиках, присадибних ділянках й так далі. Також співробітники компанії займаються науковими дослідженнями, розробляючи інноваційні рішення для поліпшення характеристик своєї продукції. DSV знаходиться на першому місці у своїй сфері в Німеччині, а на світовому ринку є одним з лідерів. Сорти бренду постійно очолюють списки європейських рейтингів газонних травосумішей.

Діяльність компанії DSV Euro Grass на світовому ринку

Історія компанії почалася в 1923 році в місті Ландберг / Варта, де група фермерів почала активно виготовляти насіння кормових культур. Майже за сто років розвитку бренд поширився по всьому світу. Сьогодні його офіс знаходиться в провінційному містечку Ліппштадт, що в Північному Рейн-Вестфалії. На благо компанії трудяться приблизно 800 акціонерів (фермерів й співробітників), кожен з яких не має права володіння пакетом понад 10% акцій. Підприємство активно відкриває дочірні організації як в Німеччині, так і в інших країнах світу, таких як: Польща, Україна, Данія, Білорусь, Великобританія, Франція, Нідерланди.

Якщо говорити про річний оборот бренду, він дорівнює приблизно 45 000 тоннам насіння, що в перерахунку на валюту становить 150 + мільйонів євро. Компанія співпрацює з кращими сільськогосподарськими виробниками та фермерськими господарствами, що займаються виробництвом чистосортної, високоякісної насіннєвої продукції.

Робота DSV Euro Grass в Україні

«ДСВ-Україна» являє собою дочірнє підприємство організації DSV, яке розпочало свою роботу у 2010 році.

Україна розташовується в континентальній кліматичній зоні. Співробітники компанії DSV вже довгі роки створюють сорти й гібриди безпосередньо для даної зони. Завдяки посиленій роботі в галузі селекції та впровадженню нових дослідницьких методів DSV вдалося стати одним з лідерів не тільки в Україні, а й інших європейських країнах.

Купуючи газонні травосуміші ДСВ, можна розраховувати на багаторічний досвід, консультаційну підтримку протягом року й отримання зносостійких сортів.

Основні види газонів DSV EURO GRASS

Серед основних товарних позицій DSV EURO GRASS можна виділити наступні:

 • Класична газона трава. Відмінний варіант для тих, хто хоче створити класичний газон за доступною ціною. Трава швидко сходить, при цьому досить повільно відростає після підрізання. Підходить як для місцевості в тіні, так і під сонцем. Відрізняється середньою стійкістю до навантажень.
 • Декоративна газонна трава. Характеризується красивим зовнішнім виглядом, швидкими й дружніми сходами, повільними відростанням після стрижки. Витримує середні-високі навантаження, добре росте в тіні й на сонці.
 • Регенераційна газонна трава. Швидкорослі трави, які мають досить високий рівень стійкості до навантажень. Застосовуються, коли необхідно швидко отримати результат. Мають непоганий зовнішній вигляд й низьку швидкість відростання.
 • Ліппі-ліліпут. Низькорослий витончений декоративний газон, що не потребуэ частоъ стрижки. Складається з насичено зелених, густих й щільних травосумішей.
 • Спортивна газонна трава. Має екстремальний рівень стійкості до навантажень й створюється в першу чергу для проведення спортивних заходів. Відрізняється красивим зовнішнім виглядом, тому може вирощуватися й на звичайних дільницях (головне, щоб вони не були занадто затемненими).
 • Тіньова газонна трава. Використовуються як в тіні, так і на освітлених ділянках. Відрізняються середнім рівнем стійкості до навантажень. Такі газони не рекомендується стригти занадто коротко.

У чому секрет успіху бренду DSV EURO GRASS?

Одна з причин успіху вищеописаного бренду полягає в інноваційних наукових дослідженнях й розробках, постійному проведенню дослідів поряд з тестами та лабораторними аналізами. Головна мета компанії - робити все можливе для безперервного поліпшення якості газонів й створення таких сортів, які будуть на сто відсотків відповідати клієнтським запитам, вимогам, уподобанням. Також представники DSV EURO GRASS співпрацюють з європейськими науковими установами, що призводить до появи нових методів й засобів аналізу сортів.

Підприємство практикує сучасну унікальну технологію обробки насіння DynaSeed Power і Plus. Ефективні біостимулятори сприяють поліпшенню умов проростань, роблять його більш інтенсивним, прискорюють формування травостою, розвивають стійкість до захворювань.

Філософія бренду заснована на високій якості кінцевого продукту, адже саме цей показник формує позитивну репутацію компанії. Співробітники компанії розробили концепцію інтегрованої якості, згідно з якою кожен процес, починаючи від селекції та закінчуючи маркетингом й продажем інтегрований в єдину систему контролю якості.

Інтернет-магазин "Грядка" є дистриб'ютором DSV EURO GRASS й продає оригінальну сертифіковану продукцію цього та багатьох інших брендів за прийнятною вартістю. Зробити замовлення можна як через сайт, так і зателефонувавши менеджерам.