ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Enza Zaden

Вигляд Таблиця Список

 • belfort_f1_tomat_semena_anza_zaden

  Белфорт F1 томат індетермінантний Enza Zaden

  1110 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скоростиглість: ранній, 90-100 днів

  Плоди: кулясті з носиком, 220-250 гр, червоні

 • destan_f1_semena_enza_zaden

  Дестан F1 баклажан ранній Enza Zaden

  1085 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скоростиглість: ранній

  Плоди: витягнуто-циліндричні, 450-550 гр, темно-фіолетові

 • telergy_f1_semena_enza_zaden

  Телержі F1 капуста цвітна Enza Zaden

  1415 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скоростиглість: середній, 78-85 днів

  Головки: 1,8-2,2 кг, сніжно-білі, форма купола

 • rally_f1_tomat_semena_enza_zaden

  Раллі F1 томат індетермінантний Enza Zaden

  1110 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скоростиглість: дуже ранній, 90-95 днів

  Плоди: 250-280 гр, яскраво-червоні, округло-плескаті

 • synergy_f1_semena_enza_zaden

  Синерджи F1 капуста цветная Enza Zaden

  1300 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скороспелость: 70-75 дней

  Кочаны: 1,6-2,0 кг, снежно-белые

 • lotta_f1_semena_enza_zaden

  Лотта F1 перець солодкий конусовидний Enza Zaden

  595 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скоростиглість: 55-60 днів від висадки розсади

  Плоди: форма конуса, вага 160-200 г, в технічній стиглості - зелені, в біологічній - яскраво-червоні

 • gunnar_f1_semena_enza_zaden

  Гуннар F1 огірок партенокарпічний Enza Zaden

  560 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скоростиглість: 40-45 днів

  Плоди: 12-14 см, темно-зелені

 • yusuf_408_f1_tomat_semena_enza_zaden

  Юсуф 408 F1 томат детермінантний Enza Zaden

  265 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скоростиглість: ранній

  Плоди: 200-220 г, червоні, круглі

 • sadeen_f1_tomat_semena_enza_zaden

  Садін F1 томат детермінантний Enza Zaden

  225 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скоростиглість: ранній

  Плоди: 180-220 г, округло-плескаті, червоні

 • sakura_f1_semena_tomat_enza_zaden

  Сакура F1 томат індетермінантний Enza Zaden

  1050 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скоростиглість: ранній

  Плоди: 15-20 г, червоні, круглі

 • Полікарпо F1 томат індетермінантний Enza Zaden

  Полікарпо F1 томат індетермінантний Enza Zaden

  650 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скоростиглість: ранній

  Плоди: 150-180 гр, форма сливки, червоні

 • viggo_f1_tomat_semena_enza_zaden

  Вігго F1 томат напівдетермінантний Enza Zaden

  1110 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Введіть номер телефона

  +380

  Скоростиглість: ранній

  Плоди: 200-220 гр, червоні, з носиком

Вигляд Таблиця Список

EnzaZaden

Enza Zaden - невелика сімейна голландська компанія, яка спеціалізується на виведенні і виробництві насіння гібридів овочевих культур. «Невелика» - за мірками найбільших гравців ринку на зразок гігантського холдингу Limagrain. Фактично ж Enza Zaden - підприємство, яке налічує трохи менше ніж 2000 співробітників в 24 країнах світу. Як і багато побратимів-конкуренти - це сімейна фірма, родом з півночі Нідерландів.

Сага про Мазереувах

Фундамент компанії в 1938 р заклав Якоб Мазереув. Він відкрив невеликий магазин насіння "Enkhuizer Zaadwinkel» в рідному містечку Енкхейзен (саме поєднання перших літер назви - En-Za - стало майбутнім ім'ям компанії). З роками Якоб зрозумів, що краще орієнтуватися не на роздрібних випадкових покупців, а на професійних аграріїв. Навколишні фермери, які вирощують овочі, оцінили розумного і підприємливого ділка, і магазин процвітав. Але справжній успіх прийшов, коли продовжувач сімейної справи Піт Мазереув (син Якоба), всерйоз захопився самостійною селекцією овочів і в 1962 р створив томат «Екстаз». Цей гібрид став поштовхом для Enza Zaden. Постійно зростаючу виручку сімейство Мазереув направляло не так собі в кишеню, скільки в нові технології, програми селекції і залучення висококваліфікованих фахівців. До речі, першу теплицю, де і був створений доленосний гібрид, зберегли в якості своєрідного пам'ятника.

Після того, як компанія зробила собі ім'я в рідних Нідерландах, прийшла пора виходити на міжнародний ринок. У 1985 р відкривається перша дочірня компанія за кордоном - у Великобританії. У 1987 р - в Іспанії. Там же, біля міста Альмерія, було засновано перше закордонне селекційне підприємство. Enza Zaden під керівництвом Піта Мазереува стрімко зовойовує світ. До 2000 р засновані дочірні компанії в Італії, Німеччині, Туреччині, Франції. Сім'я Мазереув замахнулася і на інші континенти - відкриті філії в США та Індонезії.

90-е роки ХХ століття взагалі видалися вкрай вдалими для Enza Zaden. Гібриди томатів (в яких фірма традиційно вважається лідером) під брендами Tasty Tom і Tom Azur, а також перець Tribelli, принесли фірмі всесвітню популярність. На хвилі успіху Enza Zaden купує компанію Vitalis, яка спеціалізується на органічному насінні. У 2000 р поглинається американська фірма Coastal Seeds, і голландська компанія стає лідером на ринку салату в США. У 2003 р на базі селекційної станції Yates грунтується дочірня компанія Enza Zaden Australia. У тому ж 2003-му відкривається селекційне підприємство Enza Zaden Africa. Тепер можна сказати, що сімейство Мазереув розповсюджує свою продукцію по всьому світу.

У 2011 р Піта Мазереува змінює його син Яап. Вміле керівництво компанією третім поколінням сім'ї приносить Enza Zaden нагороду «Кращого сімейного бізнесу Голландії» в 2016 р

Enza Zaden в Україні: коротка історія з великими перспективами

До недавнього часу насіння Enza Zaden імпортувалися в Україну тільки офіційними дилерами. Але ринок овочівництва, що розвивається прискорив компанію до дій. З 2016 року прийнято рішення відкрити дочірнє підприємство «EnzaZaden Україна» з офісом в Києві. Голландці взялися за завоювання ринку з традиційним напором - вже в вересні 2016 року для українських фермерів була організована поїздка в Голландію на виробництво компанії. Особливий інтерес у вітчизняних аграріїв викликає органічне насіння, адже професійний, посівний матеріал - «органік» в Україні до недавнього часу поставляла лише Bejo Zaden, а тепер в цьому сегменті ринку розширюється асортимент і з'являється конкуренція.

У найближчих планах компанії - розширення присутності на українському ринку гібридів овочів і вихід на лідируючі позиції. З огляду на світовий успіх компанії, стає зрозуміло, що ця справа - не за горами.

Що пропонує Enza Zaden

На даний момент EnzaZaden займає провідні позиції в селекції гібридів овочів на світовому ринку. Компанія нараховує понад 1800 кваліфікованих співробітників, 43 філії в 24 країнах на всіх континентах; щорічне зростання доходів підприємства оцінюється в 9%.

«Хітами» фірми є гібриди томата, солодкого перцю і салату. Дочірнє підприємство Vitalis забезпечує компанії лідерство в сфері органічного насіння. В асортименті Enza Zaden присутні гібриди таких культур:

- томат;

- капуста білокачанна, червонокачанна, пекінська, савойська, брокколі, кольрабі;

- цибуля ріпчаста і порей;

- огірок;

- морква;

- перець;

- селера кореневої і черешкова;

- салат і корн-салат;

- кабачок;

- гарбуз;

- баклажан;

- редис;

- дайкон;

- шпинат;

- баштанні - кавун і диня.

Цікаві гібриди від EnzaZaden

У фірми безліч високоякісних гібридів різних культур, і досить складно вибрати найцікавіші і продуктивні. Безумовно, заслуговують на увагу такі сорти, як:

1. Редис Селеста F1. Високоврожайний універсальний гібрид, дуже стійкий і невибагливий до умов вирощування. Ранньостиглий. Однорідний урожай з високими товарними і смаковими якостями, плоди не розтріскуються, не схильні до стрілкування.

2. Капуста цвітна Новарія F1. Середньоранній гібрид з хорошою врожайністю. Рослина з потужною кореневою системою (відповідно - дуже стійке) і вертикальними листям, що забезпечує відмінні товарні властивості плодів. Добре транспортується і довго зберігається.

3. Кабачок Ардендо F1. Ранній, партенокарпічний гібрид, універсальний. Відрізняється високою стійкістю до захворювань і однорідним дружнім врожаєм протягом усього періоду плодоношення.

4. Огірок Гуннар F1. Дуже ранній, партенокарпічний гібрид «корнішонного» типу, підходить як для теплиці, так і для відкритого грунту. Тіневитривалий. Завдяки будові рослини догляд і збирання врожаю сильно полегшені.

5. Баклажан Дестан F1. Високоврожайний гібрид з довгим терміном плодоношення. Ранній. Дуже стійкий до перепадів температур і невибагливий. Хороша транспортабельність і відмінні смакові якості, підходить для переробки.

Одна сім'я, одна мета

У нинішньому світі гігантських транснаціональних корпорацій Enza Zaden - один з нечисленних і яскравих прикладів того, як одна родина протягом кількох поколінь терпляче і вміло розвиває свою справу. Світове визнання овочів, вирощених з насіння сімейства Мазереув - результат наполегливої ​​праці, тонкого розуміння ринку і постійного пошуку нового. Enza Zaden - компанія, в якій прагнення заробляти не превалює над бажанням створювати інноваційний продукт - селекціонувати овочі, які з величезним задоволенням їдять люди по всьому світу.