ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Freudenberger

Немає товарів, що відповідають Вашому вибору.

Freudenberger

Вже понад 70 років німецька компанія Freudenberger масово виробляє, розробляє і продає високоякісний посівний матеріал. Бренд активно співпрацює з кращими сільськогосподарськими підприємствами з різних країн світу. Він пропонує величезний асортимент високоякісної продукції, яка користується величезним попитом у Європі.

Freudenberger на шляху до досконалості

Початок історії німецької компанії Freudenberger - 1948 рік. У той час становище Німеччини було вкрай жалюгідним - країна перебувала на порозі програшу у Другій Світовій війні й буквально лежала в руїнах. Основне завдання полягало в тому, щоб забезпечити населення продуктами. Вищеописаний бренд одним з перших почав науково-дослідну роботу у сфері овочівництва, що призвело до активної розробки нових сортів й овочевих гібридів за допомогою застосування інноваційних методів.

Сьогодні ж продукція підприємства користується попитом в усьому світі, вона має високі адаптаційні та хворобостійкі здатності, ретельно перевіряється в різних кліматичних зонах, а лише потім надходить на ринок. Компанія активно розширює виробничі площі, які зараз дорівнюють 60 000 м.

Що стосується річного виробничого обороту, то на даний момент він становить близько 55 000 тонн щорічно. Професійна очистка й змішування насіння здійснюється в головному офісі компанії в місті Крефельд. У цьому процесі задіяно безліч сучасних й високопродуктивних машин.

На благо компанії працює близько 140 співробітників. Річний оборот дорівнює 100 мільйонам євро. Завдяки широкому асортименту, який включає в себе 150 насіннєвих сортів, споживачі зможуть без проблем підібрати цікаві для них види продукції.

Що пропонує Freudenberger в категорії травосумішів для газонів?

Бренд співпрацює одразу з кількома торговими марками, що реалізують травосуміші для газонів:

  •  Loretta. Сорти цієї марки відповідають найвищим вимогам й відрізняються величезною кількістю переваг. Всі процеси, починаючи від селекції та збуту Лоретта, здійснюються виключно в Німеччині. Продукція є стійкою до навантажень й захворювань, насичено-зеленою, зимостійкою, за нею досить легко доглядати.
  • Greenfield. Йдеться про комплементарну систему, яка призводить до створення красивого й здорового газону на довгі роки. Асортимент складається з посівного матеріалу й добрив, всі компоненти є точно збалансованими. Торгова марка виробляє травосуміші для гольфу, ландшафтні, спортивні, для озеленення дахів, декоративні та багато інших.
  • Grune Oase. Досить затребувана німецька торгова марка, яка пропонує газонні травосуміші для різних умов: ігрові, спортивні, тіньовитривалі газони.
  • Greenline. Дані насіння підходять практично для будь-яких об'єктів. Вони мають прекрасну схожість, значну густоту, є стійкими до витоптування поряд з іншими механічними впливами.

Що лежить в основі виробництва Freudenberger?

Головний принцип, якого дотримуються співробітники бренду Freudenberger під час виробництва своєї продукції, полягає в підтримці високого рівня якості. Це забезпечується за рахунок власної випробувальної лабораторії. Команда кваліфікованих фахівців ретельно перевіряє кожну партію на предмет відповідності певним стандартам. Як результат - гарантується найвищий рівень якості.

Окремої уваги заслуговують інноваційні методи обробки насіння Quickstart і Mantelsaat. Перший використовується для прискорення проростання трав, зміцнення їх кореневої системи. Другий спрямований на захист від деструктивних зовнішніх чинників до моменту утворення щільного травостою. Це призводить до швидкого проростання й збереження здорових рослин.

Якщо ви плануєте покупку газонних травосумішей, рекомендуємо починати співпрацю з нашим інтернет-магазином, який є дистриб'ютором продукції бренду Freudenberger й пропонує вам виключно оригінальні товари, які мають всі необхідні сертифікати якості. Виникли додаткові питання? Тоді телефонуйте нашим менеджерам. Вони розкажуть про характеристики сортів, їх переваги, нададуть інформацію про нюанси співпраці.