ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Juta

Вигляд Таблиця Список

 • Агротканина Agrojutex 100 г/м2 чорна

  Агротканина Agrojutex 100 г/м2 чорна

  2480 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Матеріал - HDPE (поліетилен)
  Колір - чорний
  Ширина - 1,05; 1,65; 2,1; 3,3; 4,2; 5,2 м
  Щільність - 100 г /м2
  УФ стабілізатор - є

 • Агротканина Agrojutex 100 г/м2 біла

  Агротканина Agrojutex 100 г/м2 біла

  2663 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Матеріал - HDPE (поліетилен)
  Колір білий
  Ширина - 2,1 м
  Щільність - 100 г / м2
  УФ стабілізатор - є

Вигляд Таблиця Список

Juta Чехія

 JUTA є великою чеською компанією, яка виробляє полімерну продукцію для будівельної, сільськогосподарської галузей, а також пакувальні, технічні матеріали.

 Як розвивалася компанія Juta?

 Бренд Juta має більш ніж столітню історію розвитку. В середині 19 століття кілька приватних фабрик прийняли рішення про об'єднання зусиль, щоб спільно виробляти пряжу, тканину, сумки, мотузки з натуральних матеріалів, таких як джут і льон.

 Коли завершилася Перша світова війна й Австро-Угорщина розпалася, в 1920 році чехословацькі фірми зайнялися створенням нової штаб-квартири, щоб продовжувати виробляти речі з джуту. Бізнес спільно купував сировину й продавав продукцію, вів централізовану цінову політику та боровся з корупцією у своїй сфері.

 Коли в 1948 році заводи націоналізували, була заснована державна компанія, яка перебувала в Празі. Назву бренду змінили на JUTA. Через кілька років розташування штаб-квартири змінилося - тепер вона знаходилася в Двур Кралове-над-Лабем.

 1992 рік став новим етапом у розвитку підприємства. Його приватизували, почалася модернізація заводів. Бренд додатково зайнявся виробництвом сертифікованої та стандартизованої полімерної продукції.

 На сьогоднішній день JUTA є провідною чеською компанію, що виробляє полімерні тканини, геотекстиль, підпокрівельну гідро- й пароізоляцію, сільськогосподарську продукцію, спортивні покриття. Головний офіс продовжує перебувати в східній частині країни в Двур Кралове-над-Лабем. У 14 підприємствах трудяться 2000 чоловік. Близько 80% від загального виробничого обсягу продукції експортується в інші країни. JUTA вдалося зарекомендувати себе як успішну чеську компанію, яка має сильний і динамічний топ-менеджмент, бездоганну платіжну дисципліну й передовий асортимент.

 Агротканина Juta та її переваги

 Агротканина Juta є цільнотканним поліпропіленовим текстилем, який має високий експлуатаційний термін, стійкість до ультрафіолетових променів. Даний матеріал активно застосовується під час вирощування овочів з фруктами, квітів, використовується в садівництві, парковій архітектурі, при оформленні громадських площ з магістральними схилами.

 Популярність даної агротканини безпосередньо пов'язана з її незаперечними перевагами:

 • Не пропускає сонячні промені, що призводить до ослаблення фотосинтезу, не дозволяє проростати бур'янам.
 • Не дає воді випаровуватися, тому ґрунт залишається вологим навіть в спекотний сезон.
 • Дозволяє мінімізувати використання гербіцидів.
 • Відмінно пропускає воду з повітрям.
 • Є стійкою до бактерій поряд з цвіллю й УФ-випромінюванням.
 • Характеризується тривалим експлуатаційним терміном - мінімум 5-6 років.
 • Має рівномірні лінії, завдяки чому розміщувати посадковий матеріал стає простіше.

Філософія бренду Juta

 Керівництво вищеописаного бренду максимально прихильне до інновацій. Завдяки використанню передового обладнання вдається швидко реагувати на зміни попиту й забезпечувати те, чого потребує ринок. Постійно інвестуючи в нові технології, компанія демонструє своїм клієнтами, наскільки сильно вона прагне підтримувати високий рівень якості та гарантувати терміни, умови поставки. Більш того, представники Juta піклуються про навколишнє середовище й роблять все можливе, щоб ефективно використовувати ресурси, скорочуючи відходи, що підтверджують сертифікати відповідності з ISO 9001, IS0 14001 і ISO 1901.

 Для покупки агротканини Juta на максимально вигідних умовах можна скористатися послугами інтернет-магазину «Грядка», який реалізує виключно оригінальну продукцію. Щоб отримати більш детальну інформацію про співпрацю, зв'язуйтеся з менеджерами й консультуйтеся з ними.