ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Kitano Seeds

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Kitano Seeds

Японська компанія Kitano Seeds зосереджена на розробці і виробництві гібридів овочевих культур і квітів. 100-річна історія компанії, заснованої в 1914 р в Токіо, і багатющий досвід селекції інноваційних гібридів сприяли тому, що в усьому світі вирощують квіти та овочі Kitano Seeds. З 2013 р відбулося злиття Kitano і великої голландської корпорації Ikasido Global Group. Японці збережуть торгову марку і дилерську мережу, а свіжі інвестиції допоможуть досягти нових висот в насіннєвому бізнесі.

Насіння японського виробника відповідають найвищим стандартам якості, а широка мережа дистриб'юторів і дилерів готова надати продукцію в найкоротші терміни (в Україні також є дочірнє підприємство «KitanoSeeds Україна»). Компанія постійно розвиває і вдосконалює вже існуючі сорти і створює нові. Для цього у Kitano є кілька науково-дослідних центрів і селекційних станцій в Америці, Азії та Європі. Інновації спрямовані не тільки на поліпшення характеристик зростання, витривалості і врожайності. Японці традиційно пов'язують внутрішню красу з зовнішньої, тому Kitano іноді виводить на ринок абсолютно нестандартні овочі. Наприклад, в 2015 році компанія представила унікальну новинку: червоноголову пекінську капусту KS 888 F1 пурпурного кольору з відмінним смаком.

У портфоліо компанії - близько 1200 гібридів для 50 різних овочів. Серед них представлені такі культури, як:

- капуста білоголова, пекінська, цвітна та броколі;

- томат детермінантний, індетермінатний і напівдетермінантний;

- перець солодкий і гострий;

- огірок;

- морква;

- цибуля на перо;

- редис дайкон;

- салат;

- кабачок;

- баклажан;

- баштанні - кавун і диня.

Цікаві гібриди від Kitano Seeds

1. Цибуля на перо Вулкан F1. Гібрид цибулі-батун середньоранній. Відрізняється невеликим рівнем відходів при збиранні, а також відмінним товарним виглядом і транспортабельністю, які забезпечують товсті стінки пір'я. Стійкий до спеки.

2. Капуста пекінська KS 888 F1. Середньопізній гібрид, ключова особливість якого - унікальний глибоко-фіолетовий колір качанів. Користується величезним успіхом у рестораторів і супермаркетів. При цьому володіє відмінним смаком, добре транспортується і довго зберігається.

3. Томат Тайлер F1. Ранній гібрид індетермінантного типу з дуже потужним рослиною, стійким до стресових умов вирощування. Дає великий урожай однорідних насичено-червоних плодів з високими товарними якостями. Один з найпопулярніших індетермінантних томатів в Україні.

4. Томат KS 17 F1. Середньопізній гібрид детермінантного типу, невибагливий у вирощуванні. Дозріває дуже дружно. Відрізняється великими золотисто-оранжевими плодами з високим вмістом цукру. Врожай відмінно транспортується і не схильний до розтріскування. Один з найприбутковіших томатів в реалізації.

5. Баклажан Самурай F1. Ранній високоврожайний гібрид кістьового типу. Дуже стресостійкий і невибагливий завдяки потужній кореневій системі і розвиненому листовому апарату. Не схильний до вилягання. При цьому плоди мають високі товарні якості і відмінний смак.

Незважаючи на відносну «молодість» на українському ринку, представлені Kitano семена томатів, капусти, баклажана і інших овочів міцно завоювали повагу багатьох вітчизняних аграріїв. Сплав японського терпіння, наполегливості та інноваційних досягнень в селекції дає на виході продукт найвищої якості. Ну, а українські овочівники здавна знають: якісне насіння - третя частина відмінного врожаю.