ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Lark Seeds

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Компанія Lark Seeds International була заснована в 1997 році в Пасадені, штат Каліфорнія. Незважаючи на відносну молодість, Lark Seeds вже має серйозну частку ринку професійного насіння овочів в Північній і Південній Америці. Компанія націлена на планомірне і швидке розширення, для цього Lark Seeds відкрила мережу селекційних станцій в США, Латинській Америці, Європі, на Близькому Сході і в Північній Африці. Це дозволяє випускати на ринок насіння овочів, яке ідеально адаптоване до необхідних кліматичних і агротехнічних умов.

Зусилля компанії зосереджені на створенні професійного насіння преміум-класу. У Lark Seeds це чудово виходить: не дивлячись на високу конкуренцію на українському ринку, насіння кукурудзи Lark Seeds вже мають безліч шанувальників серед вибагливих українських аграріїв. Гібриди солодкої кукурудзи «Ларк Сідс» з підвищеним вмістом цукру, стійкістю до хвороб, кліматичних і агротехнічних стресів, відмінною врожайністю. Набираэ популярністы також насіння томатів і насіння кавунів компанії.

В Україні (і взагалі в Європі) поки немає офіційного представництва компанії. Виведення нових гібридів для східноєвропейського ринку проводиться в Туреччині, на селекційній станції Lark Seeds. Проте, купити насіння овочів компанії оптом і в роздріб вже можна у офіційних дилерів - наприклад, в інтернет-магазині «Грядка». «Ларк Сідс» пропонує широкий асортимент насіння овочів, в їх числі:

 • томати детермінантні і індетермінантні;
 • кукурудза цукрова суперсолодка (типу SH2);
 • огірки партенокарпічні;
 • баклажани і кабачки;
 • цибуля ріпчаста;
 • буряк столовий;
 • морква;
 • перець солодкий і гострий;
 • капуста білокачанна;
 • горох овочевий;
 • баштанні культури - кавун і диня.

Цікаві гібриди від Lark Seeds

1. Боцман F1 - ранній гібрид промислового кущового томата. Має хороший попит у переробників завдяки своїм плодам - ​​вони щільні, соковиті, з високим вмістом сухих речовин і відмінним відсотком БРІКС (до 5,8%); лежкі і транспортабельні. Придатний для комбайнового збирання.
2. Добриня F1 - ранній гібрид цукрової кукурудзи сортотипа SH2. Може служити стандартом якості в своєму сегменті - поєднує в собі відмінну врожайність, пластичність і високу якість качанів. Відмінний гібрид і для початківців, і для досвідчених виробників.
3. Шкіпер F1 - ранній детермінантний томат. Привабливий високою якістю плодів: вони щільні, лежкі, смачні, з величезним відсотком БРІКС (до 7,4%) - для ранніх гібридів це нечасте явище. Рослина сильна, невибаглива, пластична. Урожай можна збирати комбайном.
4. Мавр F1 - середньоранній гібрид індетермінантного томата. Підвищений вміст лікопіну надає плодам цікаву забарвлення - бронзово-коричневу; крім того, плоди Мавра дуже смачні і щільні. Рослина стресостійка, захищена від безлічі хвороб.
5. 3402 F1 - середньоранній гібрид кущового томата- «сливки». Відмінний вибір для промисловця - гібрид урожайний (до 130 т / га), адаптивний і некапризний, придатний для комбайнового збирання. Плоди лежкі і транспортабельні.
6. 1010 F1 - ранній гібрид надсолодкої цукрової кукурудзи. Надзвичайно продуктивний в будь-яких умовах завдяки своїй пластичності, адаптивності і невибагливості. Качани великі і однорідні, дуже солодкі (сортотип SH2).
7. Рання Насолода F1 - надранній гібрид цукрової кукурудзи. Добре підходить для кліматичних зон з регулярними похолоданнями потужна рослина стійка до холодів і стабільно дає хороший результат.
8. Уокер F1 - ранній гібрид цукрової кукурудзи. Відрізняється високою якістю качанів - вони великі, з однорідними зернами, дуже ніжні і солодкі. При цьому гібрид досить результативний - до 1,7 качана на рослині.
9. Делісія F1 - ранній гібрид кавуна типу «Кримсон Світ». Володіє відмінною якістю плодів (особливо на тлі інших ранніх гібридів) - ягоди однорідні, до 10 кг вагою, чудового смаку і товарного вигляду; округло-блокова форма допомагає уникати пошкоджень при транспортуванні. Продуктивний - до 120 т / га.
10. Юммі F1 - ранній кавун сортотипа «Крімсон Світ». Надзвичайно продуктивний (130-140 т / га) і пластичний. У плодів тонкі, але дуже міцні стінки і циліндрична форма, що дозволяє їм успішно переносити транспортування.

Також варто звернути увагу на надранній гібрид кущового томата «Шаста F1», всесвітньо відомий сорт томата «Мобіл», не менш відомі сорти кавуна «Крімсон Світ» і «АУ Продюсер» - у виконанні Lark Seeds ці сорти розкриваються по-новому, зберігаючи свої традиційні якості. Резюмуючи, можна сказати, що в асортименті «Ларк Сидз» знайдеться гібрид або сорт преміум-класу для найвибагливішого городника. І він не підведе свого власника.