ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Metzerplas

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Metzerplas

Metzerplas, або Metzer - ізраїльська корпорація, яка спеціалізується на виробництві пластикових труб, а також систем зрошення. Краплинні лінії компанії відомі по всьому світу своєю продуманістю і високою якістю. Це не дивно, адже фундамент фірми закладений в Ізраїлі - країні, де клімат ніяк не сприяє успішному землеробства, а родючих земель вкрай мало. В таких обставинах доводиться або здаватися, або - як вирішили засновники Metzerplas - винаходити досконалі системи.

Від кібуца до мультинаціональної корпорації

У 1953 році євреями-вихідцями з Аргентини на півночі Ізраїлю був заснований кібуц Метцер. Суспільство працювало і розвивалося, але через півтора десятка років його члени усвідомили, що вбога земля зі слабким водопостачанням не здатна прогодувати зростаючий кібуц. Його жителі почали пошук нового заняття, яке могло приносити дохід. У 1970 р Метцер купує завод по екструзії пластикових профілів і саше для рідких речовин.

Вкладення коштів виявилося вдалим, виробництво Metzerplas динамічно зростало, і в 1975 р завод виробив першу поліетиленову трубу. Спочатку ці труби призначалися для проводки електропроводів в будівлях, а потім було освоєно виготовлення труб для проводки води під тиском. За вдалим збігом обставин в цей же час ізраїльська фірма-виробник крапельниць для зрошення Lego шукала партнера-виробника труб і знайшла його в особі Metzerplas. Так почалося багаторічне співробітництво цих фірм. Повнокомплектні труби з крапельницями відкрили Metzerplas шлях на ринок сільського господарства Ізраїлю.

Шлях цей виявився успішним, і в 1980 р Metzerplas відкриває новий завод в кібуці Метцер. Велика сучасна фабрика, чудово оснащена, значно збільшила обсяг і швидкість випуску продукції, не кажучи вже про якість. До сих пір цей завод залишається головним виробничим майданчиком Metzerplas.

Підприємство постійно розширювало свій асортимент. У 1987 р був придбаний патент на виготовлення алюмопластової труби «Jocer». Подальша еволюція цього продукту призвела до створення «Alu-Plex» - сучасного еталону труби в сантехніці. У 1993 р спільно з Lego створена крапельниця ADI з компенсацією тиску і високою стійкістю до забивання, оснащена великими фільтраційними елементами. Ця крапельниця дозволяє працювати навіть з сильно забрудненій  щільними частинками водою. У 2001 р багаторічну співпрацю з Lego підійшло до логічного підсумку - виробнича лінія крапельниць Lego була придбана Metzerplas, яка таким чином створила повноцінний цикл виробництва іригаційного обладнання.

Стійкий попит за кордоном на продукцію Metzerplas підштовхнув компанію до розширення виробничих площ. У 1996 р в Іспанії створюється спільне підприємство по виготовленню крапельних систем Agro Metzer. Протягом наступних років було відкрито більше 40 таких підприємств по всьому світу, в тому числі і на головній світовій виробничому майданчику - в Китаї. У 2015 р оголошено про створення спільного підприємства Shenyang Yuanda Metzerplas Irrigation Industries Co. Ltd, в 2016 р завод в Шеньяні був побудований і розпочато роботу.

Ізраїльська іригація на українських полях

Ізраїльтяни не обійшли увагою і нашу країну. Більше 20 років активних продажів іригаційних систем Metzerplas і хороший попит на продукцію переконав компанію в тому, що український аграрний ринок - гідний об'єкт для вкладення коштів. У 2015 в Херсонській області засноване спільне підприємство «Metzer Україна».

Продукція Metzer - якісне зрошення з гарантією

Головні продукти корпорації - високоякісні пластикові труби і продумані системи крапельного зрошення.  Metzerplas виробляє повний комплекс деталей для іригаційних систем. Одних тільки крапельниць випускається більше 2 млрд. штук на рік.

Metzerplas - світовий лідер у виготовленні систем підгрунтового зрошення (SDI). Компанію відрізняє розвинена мережа спільних підприємств у багатьох країнах - це означає, що продукція Metzer максимально наближена до вимог і умов конкретного ринку.

Асортимент компанії включає в себе такі продукти:

- краплинні стрічки;

- краплинні трубки;

- крапельниці кнопкові і інтегровані;

- фурнітура для систем зрошення - з'єднувачі, прокладки, ущільнювачі, фітинги і т.д.

Серед українських аграріїв найпопулярніша продукція від Metzerplas - краплинні стрічки і крапельниці.
 1. Крапельна стрічка Lin. Надійна і легка в використанні стрічка низького тиску. Діаметр 16 мм, мінімальна дистанція між крапельницями - 200 мм, мінімальний водовилив - 1 л / крапельницю. Стійка до ультрафіолетових променів. Дуже простий монтаж. Широкий стабілізований канал лабіринтового типу і збільшенний фільтр гарантують вкрай низький рівень забруднення стрічки
2. Крапельниця ADI. Циліндричних крапельниця компенсованого типу, з великим подвійним вхідним фільтром. Діапазон компенсації - до 4,3 атмосфер. Швидкість потоку - 1,6 / 2,2 / 3,5 л / год при трубі діаметром 16/18/20 мм. Дуже надійна, практично "вічна" конструкція і продумана система самоочищення.
3. Крапельниця Super Compact. Одне з найбільш недорогих рішень – компактна, м'яка, циліндрична крапельниця інтегрованої конструкції з гнучкою структурою і якісним вхідним фільтром. Швидкість потоку - 1,4 л / год, діаметр трубки - 16 мм. Найкраще співвідношення ціна / якість.
 Metzerplas - з впевненістю в поливі
 Висока якість продукції, перевіреної часом, розробки і пів віковий досвід роботи забезпечили Metzer провідні позиції на ринку іригаційного обладнання. І вже якщо системи крапельного зрошення пройшли суворі перевірки в багатьох посушливих куточках земної кулі, то на родючих українських полях вони і поготів показують відмінні результати, допомагаючи фермерам вирощувати рясний і якісний урожай.