ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Nongwoo Bio

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Nongwoo Bio

Корейська корпорація Nongwoo Bio входить в топ-10 світових виробників насіння овочевих культур. Ця компанія не володіє віковою історією, як багато європейських і американських фірм, але корейська завзятість і працьовитість за 50 років розвитку перетворили Nongwoo Bio з невеликого виробника насіння в міжконтинентальний холдинг. Плани у корпорації ще більш амбіційними - до 2020 увійти в топ-10 найбільш інноваційних компаній світу у сфері агробізнесу. І, озираючись на історію її успіху, неважко повірити в досяжність такої мети.

Агропідприємство в країні електроніки

У 1967 р в місті Сувон в Південній Кореї було засновано невелике підприємство Nongwoo Seed, яке спеціалізувалося на вирощуванні насіння рису. У наступні роки асортимент компанії був розширений і включив в себе насіння овочів. У країні, де індустріалізація поглинала більшість ресурсів, сфера виробництва продуктів харчування була малоконкурентную і прибутковою галуззю, і Nongwoo Seed інтенсивно розвивалася і зміцнювала свої позиції. До кінця 1980-х років були побудовані селекційна станція Банвоель (1981 р), підрозділи з виробництва насіння Хадун (1981 р), Сочхон (1987 р), Чхунджу (1988 р). У 1984 р був відкритий головний офіс контролю якості - в будь-якому корейському виробництві без цього ніяк. У 1990 р була заснована головна селекційна станція Йоджі. Настільки серйозні темпи розвитку були зумовлені підготовкою до виходу на міжнародний ринок.

Вже з 1987 р Nongwoo Seed задивляється на китайський ринок насіння. У 1993 р, після шестирічної підготовки та аналізу бізнес-оточення, створюється дочірній офіс компанії в Китаї. А в 1994 р засновується компанія Beijing Shinong Seed з офісом в Пекіні. У наступні 20 років в Гуандуні, Хебее і Пекіні відкриваються селекційні центри та майданчики з виробництва насіння.

Досвід міжнародної експансії був визнаний успішним, і в 1997 р створюється ще одна зарубіжна дочірня компанія - PT Koreana Seed Indonesia, яка спеціалізується на селекції насіння тропічних і субтропічних культур для ринків Південної Азії, Океанії, Африки та Середземноморського басейну. В 1999 р Nongwoo Seed перетинає Тихий океан - в Сан-Хуан-Баутіста, штат Каліфорнія, США, була заснована Nongwoo Seed America. На сьогодні ця компанія - один з лідерів ринків Північної, Центральної та Південної Америки по насінню солодкого і гострого перцю. У 2007 р відкривається дочірня компанія Nongwoo Seed India, а в 2012 р – Nongwoo Seed Myanmar в М'янмі.

Керівники корпорації не забувають і про внутрішній розвиток - в 1999 р відкривається науково-дослідний центр біотехнологій на базі заснованого в 1998 р насіннєвого заводу Nongwoo Agricultural Material. У 2000 р компанія змінює назву на Nongwoo Bio Co. У 2008 р створюється інтернет- магазин продуктів харчування e-Nongwoo.

C 2013 р NongwooBio входить в NACF - Національну Асоціацію Сільськогосподарського Бізнесу.

В Україні поки немає офіційного представництва корейської компанії. Насіння Nongwoo Bio поставляються офіційними дистриб'юторами на вітчизняний ринок відносно недавно, але вже встигли завоювати увагу аграріїв своєю найвищою якістю, високими адаптивними властивостями і рясним врожаєм.

Nongwoo Bio сьогодні

На даний момент корейська корпорація входить в десятку найбільших світових виробників насіння овочевих культур. У портфоліо компанії - більше 40 овочів і більше 2000 їх гібридів. Nongwoo Bio вкрай серйозно ставиться до двох найважливіших аспектів виробництва - інновацій і якості. У сектор новітніх розробок вкладається 20% щорічного обігу компанії, корейські, китайські, індійські та американські фахівці компанії постійно розробляють нові гібриди овочів. Відкритий в 2003 р Quality Assurance Center (Центр контролю якості) постійно стежить за тим, щоб всі продукти компанії відповідали найвищим стандартам Nongwoo Bio і світового ринку.

В асортименті виробника присутні такі овочі, як:

 • томат детермінантний і індетермінатний;
 • перець солодкий і гострий;
 • капуста білокачанна, червонокачанна, кольорова, пекінська і брокколі;
 • редис дайкон;
 • огірок;
 • кабачок;
 • морква;
 • цибуля ріпчаста і на перо;
 • салат;
 • шпинат;
 • кавун;
 • диня.

Цікаві гібриди від Nongwoo Bio

 • Огірок Аваланж F1. Ранньостиглий партенокарпічний гібрид «корнішонного» типу. Міцна рослина, стійка до несприятливих погодних умов, дає хороший урожай невеликих однорідних плодів. Ідеально підходить для переробки.
 • Огірок Арктика F1. Ранній гібрид огірка-корнішона, партенокарпічного. Дає дуже ранній і дружний урожай, до того ж дуже добре регенерує, що дозволяє вирощувати даний гібрид в 2 обороти. Володіє відмінною стійкістю до хвороб і перепадів температури.
 • Капуста Фора F1. Ранній гібрид білокачанної капусти. Дає високий урожай однорідних плодів середньо-великих розмірів (1,2-2,0 кг) і відмінного товарного вигляду. Відмінно транспортується і довго зберігається.
 • Капуста Аліна F1. Ранній гібрид «білоголовки». Дуже стійкий до перепадів температур. Потужна рослина невибаглива і не схильна до стрілкування. Плоди відносно невеликі (0,8-1,5 кг), але дуже однорідні і мають відмінні смакові якості.
 • Капуста Більбо F1. Дуже ранній гібрид капусти білоголової, призначений для закритого грунту. Відрізняється дуже швидким урожаєм однорідних пласких качанів (0,8 - 1,0 кг), що володіють високим товарним виглядом і відмінною як для ранніх сортів транспортабельністю. До речі, в поєднанні Саліна F1 і Фора F1 здатний забезпечити «конвеєрний» урожай - ці три гібрида будуть плодоносити один за одним з інтервалом 7-10 днів, що дозволяє позбутися від неприбуткових пауз при відвантаженні продукції.

Small Seed and Bigger Satisfaction

Саме так звучить головний девіз Nongwoo Bio - «Маленьке зернятко - велика віддача». З крихітних насіння, які виводять в дослідницьких лабораторіях і досвідчених полях корейської корпорації, виростають відмінні овочі, що радують виробників і споживачів. Посівний матеріал від корейської компанії вже завоював безліч шанувальників на найбільших ринках продовольства - Китаї, Індії і США. Черга за Європою і Україною!