ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Nunhems

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Nunhems

Nunhems Zaden (або просто Nunhems) - голландська фірма-виробник насіння овочів з всесвітньою популярністю. Унікальна структура компанії, що складається з груп фахівців в кожній виробленій культурі, найвищу якість посівного матеріалу, широкий асортимент і постійне вдосконалення - ці чинники давно затвердили положення Nunhems як одного з лідерів світового ринку насіння овочів. Хоча всього цього могло б і не бути, якби на початку ХХ століття ціни на урожай бобів на півдні Голландії були трохи вище.

Вигідніше виробляти, ніж торгувати

У 1915 р багатий голландський торговець Герман Медденс в пошуках заміського маєтку для своєї сім'ї натрапив на замок Нюнем в Лимбурге, на півдні Нідерландів. У 1916 р сім'я Медденс переїжджає в новопридбане житло, а її глава вирішує почати торгівлю сільськогосподарською продукцією. Але ціни на урожай були надзвичайно низькими, і торговець вирішує притримати підготовлені для продажу товари, щоб на наступний рік виростити їх самостійно. Це і стало відправною точкою Nunhems Zaden.

Семья Медденс інтенсивно розвиває насіннєвий бізнес. Стрімке зростання досягнень в генетиці дає можливість Nunhems Zaden створювати нові сорти і гібриди. З початку 50-х по 80-е років компанія реєструє близько двохсот результатів селекції. У цей період компанія робить справжній прорив - в 1975 р починається виробництво перших сортів партенокарпічних  огірків, а в 1988 р створені кілька ранніх гібридів томата, визнаних кращими для переробки.

Динамічний розвиток компанії привернув увагу великої транснаціональної корпорації Bayer. Німці вже мали серйозні напрацювання в сфері захисту рослин, а тепер хотіли мати базу для вирощування насіння та їх реалізації. У 2002 р Nunhems перейшла під контроль підрозділу Bayer – Crop Science, зберігши при цьому торгову марку і більшу частину самостійності. Власні досягнення Nunhems, а також матеріальні та інтелектуальні інвестиції з боку Bayer забезпечують Bayer Crop Science стабільність в п'ятірці світових лідерів серед виробників насіння овочів.

У 2014 р був проведений редизайн бренду, і вся продукція Nunhems реалізуется в фірмовому стилі Bayer.

Nunhems в Україні - біля витоків ринку насіння

Насіння виробництва Nunhems в Україну поставляються з 1994 року - компанія однією з перших прийшла на вітчизняний ринок. Офіційне представництво «Nunhems Україна» було засновано в 1999 р. Компанія швидко зміцнилася серед лідерів - вже до 2004 року насіння овочів від Nunhems займали 14% ринку, за цим показником фірма ділила лідерство з Seminis. Ставши частиною Bayer Crop science в 2002 році, бренд Нунемс під «крилом» ТОВ «Байер Україна» тільки зміцнив свої позиції.

Овочі від Nunhems - 100 років якості

На сьогодні Nunhems входить в топ-4 світових виробників овочів. У компанії задіяно понад 2000 співробітників по всьому світу. Структура Bayer Crop Science, в яку входить Nuhnems, унікальна за своєю природою - замість того, щоб розміщувати в областях представництва по всьому асортименту продукції, компанія створює команди по культурам - загони фахівців, які надають продукти і вичерпну інформацію по конкретних товарних груп - томатам, цибулі, моркви і т.д.

В асортименті Bayer Nunhems насіння більше 2500 гібридів і близько 30 видів овочів. На українському ринку компанія представляє насіння таких культур:

- капуста білоголова;

- огірок для закритого та відкритого грунту;

- томат;

- морква;

- цибуля ріпчаста і цибуля-порей;

- перець солодкий;

- салат;

- квасоля спаржева;

- баклажан;

- кабачок;

- селера;

- редис;

- горошок;

- баштанні - кавун і диня.

Найцікавіше від Nunhems

Каталог голландського виробника пропонує величезну кількість різнопланових гібридів овочів. Серед найцікавіших нові і ті, що вже завоювали популярність  можна виділити такі:

1. Огірок Аякс F1. Середньоранній, комахозапильний гібрид, з високим ступенем адаптивності  рослини до різного клімату і умов вирощування. Однорідний дружний і багатий урожай вже на 43-45 день. Один з найпопулярніших сортів у українських фермерів.

2. Огірок Гектор F1. Дуже ранній,комахозапильний гібрид, високоврожайний і універсальний - підходить для відкритого і закритого грунту. Дає дружній врожай невеликих, однорідних плодів з високими смаковими якостями і відмінною транспортабельністю.

3. Огірок Кріспіна F1. Гібрід партенокарпічний, середньоранній. Дуже потужна рослина має високу стійкість до перепадів температур. Ідеально підходить для вторинної переробки (саме цей сорт використовується в бюргерах McDonalds).

4. Томат Солероссо F1. Дуже ранній гібрид томата детермінантного. Дружньо дозріває, прекрасно транспортується, володіє відмінним товарним виглядом і смаком - ідеальний для ранньої реалізації. Високоврожайний.

5. Томат Класік F1. Середньоранній, високоврожайний гібрид з невеликими, однорідними плодами витягнуто-овальної форми. Детермінантний. Дуже невибагливий до несприятливих умов вирощування. Підходить для закритого та відкритого грунту; для реалізації в свіжому вигляді і переробки.

6. Томат Тарпан F1. Ранній, детермінантний гібрид, відрізняється рожевими плодами високої щільності, соковитості і смакових якостей. Високоврожайний, підходить для переробки та «свіжої» реалізації.

7. Томат Грифон F1. Ранній гібрид рожевого томата індетермінантного типу. Невибагливий і універсальний. Великі соковиті плоди високої товарного вигляду і відмінних смакових якостей.

8. Редис Сора F1. Скоростиглий гібрид з великими плодами. Відрізняється високою холодостійкістю. Не схильний до стрілкування та розтріскування, добре транспортується і довго зберігається.

9. Кавун Трофі F1. Ранній гібрид круглого типу з високою врожайністю. Однорідні плоди вагою 8-10 кг c відмінним товарним виглядом і смаком. Рослина має потужну кореневу систему і дуже пластична до різних погодніх умов.

10. Кабачок Кавілі F1. Надранній, партенокарпічний,  кущовий гібрид. Характеризується концентрованою  зав'яззю плодів, а також високою пластичністю і стійкістю. Плоди однорідні, відмінного товарного вигляду.

Чому Nunhems?

Овочі, вирощені з насіння  Nunhems, користуються стабільним успіхом на світовому та українському ринках. Команди Crop Team складені з видатних фахівців у своїй сфері, тому гібриди компанії завжди адаптовані під регіональні вимоги виробників у всіх куточках планети. Nunhems заслужено входить до числа провідних виробників посівного матеріалу овочів. Та й чи могло бути інакше? 100-річний досвід голландських селекціонерів, підкріплений інноваційними напрацюваннями Bayer, не здатний дати посередній результат. Тільки ідеальний.