ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Rijk Zwaan

Вигляд Таблиця Список

 • roxay-f1-rijk-zwaan

  Руксай салат Дуболистий Rijk Zwaan

  798 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Призначення: ринок свіжої продукції та переробка

 • Соната F1 огірок комахозапильний Rijk Zwaan

  Соната F1 огірок комахозапильний Rijk Zwaan

  15 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Соната F1 огірок комахозапильний Rijk Zwaan
 • abelus-f1-rijk-zwaan

  Абелус F1 томат індетермінантний Rijk Zwaan

  37 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: ранній

  Плоди: округло-плескаті, дуже червоні, вага 160-180 гр

 • porteka_f1_semena_rijk_zwaan_1

  Портека F1 перець солодкий Rijk Zwaan

  182 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: ранній

  Плоди: тип Капія, 140-150 г, яскраво-червоні, товщина стінки до 7 мм

 • opal-f1-rijk-zwaan

  Опал капуста цвітна Rijk Zwaan

  8 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 55 днів

  Качани: 0,6-1,5 кг, білосніжні

  Призначення: ринок свіжої продукції

 • Тріоле F1 огірок партенокарпічний Rijk Zwaan

  Тріоле F1 огірок партенокарпічний Rijk Zwaan

  254 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: середньостиглий

  Плоди: 12-15 см, зелені

  Призначення: ринок свіжої продукції та переробка

 • Стетхем F1 селера черешкова Rijk Zwaan

  Стетхем F1 селера черешкова Rijk Zwaan

  1700 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: 70-90 днів після висадки розсади

  Плоди: прямостоячі, хрусткі, зелені черешки

  Призначення: ринок свіжої продукції

 • Шеріл F1 баклажан Rijk Zwaan

  Шеріл F1 баклажан Rijk Zwaan

  165 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: 72-75 днів після висадки розсади

  Плоди: округло-овальної форми, 500-700 г, темно-фіолетові

  Призначення: свіжий ринок і всі види переробки

 • Анкома F1 капуста пізня Rijk Zwaan

  Анкома F1 капуста пізня Rijk Zwaan

  11 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 120-130 днів

  Качани: 2,5-4 кг

  Призначення: тривале зберігання

 • casper_f1_rijk_zwaan_semena

  Каспер F1 капуста цвітна Rijk Zwaan

  21 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 100 днів 

  Качани: білі суцвіття до 3 кг

  Призначення: ринок свіжої продукції

 • rayma-f1-rijk-zwaan

  Рейма F1 капуста білоголова Rijk Zwaan

  265 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 50-55 днів

  Качани: 1,2-2,2 кг, округлої форми

  Призначення: ринок ранньої свіжої продукції

 • umagna-f1-rijk-zwaan

  Уманья F1 томат індетермінантний Rijk Zwaan

  310 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: ранній гібрид

  Плоди: 200-230 г, червоні, плоско-округлі

  Призначення: ринок свіжої продукції

Вигляд Таблиця Список

Rijk Zwaan

Голландська компанія Rijk Zwaan зі штаб квартирою в Де-Лірі - один з 5 найбільших виробників насіння овочевих культур. Основний девіз фірми - «Люди понад усе», і це не дивно, якщо глибше зазирнути в її історію. Rijk Zwaan - сімейна компанія. Але на відміну від багатьох інших голландських насіннєвих підприємств, якими іноді керують нащадки засновника в 3-4 поколінні, сім'я-управлінець Рійк Цваан - це її співробітники. Хоча починалося все, як завжди, з одної захопленої людини.

Rijk Zwaan: історія ентузіазму і відданості

У 1924 р в Роттердам приїздить Рійк Цваан, один з членів сім'ї селекціонерів, що проживали в Енкхейзене - маленькому містечку, який з кінця ХIX століття був неофіційною столицею голландського насіннєвого бізнесу. Пан Цваан засновує в Роттердамі магазин з продажу насіння овочів та квітів. Але просто продавати посівний матеріал йому було мало, та й контролювати якість що надходить до нього продукції він не міг. Тому Рійк вирішив відкрити власне виробництво насіння в передмісті Роттердама - Бергсенхуке. Новостворена компанія Rijk Zwaan була успішна, а після Другої Світової війни, що називається, «піймала хвилю» - виробники продовольства в зруйнованій Європі були на вагу золота. Вестланд, де була розташована ключова точка реалізації продукції компанії, до середини ХХ століття став головним регіоном Нідерландів з вирощування овочів в теплицях, тому в 1970 р саме сюди, в маленьке містечко Де Лір, була перенесена штаб-квартира компанії.

Кількома роками раніше, в 1964 р, Rijk Zwaan починає міжнародну експансію - відкривається дочірня компанія в Західній Німеччині. Іноземний ринок стає для фірми все важливішим і кількість закордонних підприємств зростає.

А в 1986 році були закладені основні принципи  компанії. Сім'я Цваан, яка керувала фірмою, вирішила продати свій контрольний пакет акцій через відсутність людини, який міг і хотів керувати Rijk Zwaan. Компанію придбав підрозділ British Petroleum - BP Nutrition, і перші два роки все йшло добре, в насіннєвий бізнес інвестувалися значні кошти. Але потім транснаціональна корпорація затіяла масштабну реорганізацію, і в 1989 р Rijk Zwaan виставили на продаж. Над голландцями зависла загроза повної втрати незалежності і торгової марки. І тут своє вагоме слово сказав головний капітал компанії - її директори і співробітники. Заручившись фінансовою підтримкою сільськогосподарського кооперативу Cebeco-Handelsraad, співробітників і навіть деяких клієнтів, рада директорів викупила компанію у BP Nutrition. Так Rijk Zwaan знову стала самостійною і незалежною, і залишається такою і зараз.

З 1990 р компанія продовжила курс на інтернаціоналізацію бізнесу. З 1989 р Rijk Zwaan відкриває в середньому по 1 підприємству в рік  по всьому світу. Не забували голландці й про інший аспект розвитку - інновації. У 1989 р Rijk Zwaan набуває пакет акцій біотехнологічної компанії Keygen. А в 2004 р відкривається другий дослідний центр в Фійнауте (Голландія), крім вже існуючого в Де Лірі. Динамічний розвиток Rijk Zwaan дало можливість буквально увірватися в ряди найбільших світових виробників насіння овочів, де компанія залишається і понині.

«Рійк Цваан Україна»: на порозі повноліття

Аграрний ринок України давно привертав увагу RijkZwaan. Насіння овочів від голландської компанії вперше офіційно були поставлені в нашу країну в 1998 р А вже через 2 роки, у 2000 році, було засновано дочірнє підприємство ТОВ «Рійк Цваан Україна». Голландці почали «з місця в кар'єр», і вже в 2004 р частка ринку насіння овочевих культур, що належить Rijk Zwaan, становила близько 7%. Надалі вона тільки росла.

На сьогодні в компанії працюють 25 висококваліфікованих фахівців.

Rijk Zwaan сьогодні

На 2017 р Rijk Zwaan займає 5-е місце в світі серед виробників насіння овочевих культур. У компанії задіяні понад 2800 співробітників в 30 з гаком країнах. Компанія постійно розробляє нові сорти і гібриди з використанням останніх досягнень науки, як світових, так і власних - 30% обороту фірми направлено в інновації.

Асортимент компанії складає більше 2000 сортів і гібридів 25 різних овочів, які виводяться без використання ГМО. У широкій лінійці Rijk Zwaan представлені такі культури:

-капуста білокачанна, кольорова, кольрабі та броколі;

- огірок;

- морква;

- томат;

- перець солодкий і гострий;

- редис;

- буряк;

- баклажан;

- зелена цибуля;

- квасоля;

- селера корінний і стебловий;

- салат і корн-салат;

- шпинат;

- петрушка;

- баштанні - диня і кавун.

Цікаві гібриди від RijkZwaan

1. Капуста білокачанна Етма F1. Ультраранній гібрид, що дає дуже дружній, великий врожай. Головки невеликі (0,7 - 1,5 кг) і дуже однорідні, високого товарного вигляду. Дуже добре підходить для реалізації в супермаркетах в свіжому вигляді.

2. Капуста білокачанна Анкома F1. Середньопізній гібрид, дуже популярний для переробки. Сильна рослина з потужною кореневою системою відмінно адаптується до будь-яких умов вирощування, а врожай великих (3,5-4,5 кг) плодів дуже довго зберігається.

3. Огірок Кібрія F1. Ранній партенокарпічний гібрид корнішонного типу. Відрізняється високою стресостійкістю і невибагливістю, при цьому високоврожайний. Рослина відкритого типу, що значно полегшує догляд.

4. Огірок Соната F1. Середньоранній гібрид «корнішона», бджолозапильного типу. Володіє високим врожайним потенціалом навіть при несприятливих умовах вирощування. Підходить для переробки та «свіжої» реалізації.

5. Томат Беллавіза F1. Надранній гібрид індетермінантного типу. Вимогливий до відходу, але натомість дає дружній врожай дуже високоякісних плодів - однорідних, круглих, яскраво-червоних, з великим вмістом цукру, соковитих і не схильних до розтріскування. Відмінно транспортується.

6. Томат Есміра F1. Надранній, індетермінатний гібрид рожевого томата. Сильне рослина відкритого типу полегшує догляд. Дає великий врожай плодів, які не схильні до розтріскування, відмінного товарного вигляду і транспортабельність. Цей томат більший і яскравіше своїх «родичів».

Філософія незалежності

Сьогоднішнє високе положення Rijk Zwaan на всесвітньому ринку насіння овочів - свідоцтво того, що навіть без величезних інвестицій транснаціональних холдингів можна добитися відмінних результатів. Треба тільки мати хороший запас терпіння, наполегливості і віри в компанію і команду. Саме люди - головне для Rijk Zwaan. Як по одну, так і по іншу сторону «прилавку». Люди повинні отримувати краще: співробітники компанії - цікаву і улюблену справу, а клієнти та партнери - смачні і корисні (ідеальні!) овочі.