ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Sakata

Вигляд Таблиця Список

 • eliza_f1_semena_sakata

  Еліза F1 капуста білоголова Sakata

  270 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 44-48 днів від висадки розсади

  Качани: 0,6-1,2 кг, круглі, світло-зелені

  Призначення: ринок свіжої продукції

 • koronet-f1_sakata_semena

  Коронет F1 капуста білоголова Sakata

  307 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 110-120 днів

  Качани: 2-4 кг, круглі, світло-зелені

  Призначення: свіжий ринок, зберігання, переробка

 • gloriet-f1-sakata

  Глоріет F1 редис Sakata

  355 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: 20 днів

  Плоди: круглі червоні

  Призначення: ринок свіжої продукції

 • vines-f1-sakata

  Вінес F1 гарбуз мускатний Sakata

  2310 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Винес F1 тыква мускатная Sakata
 • Азіад F1 кабачок ранній Sakata

  Азіад F1 кабачок ранній Sakata

  1137 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: 30-35 днів

  Плоди: світло-зеленого кольору

  Призначення: ринок свіжої продукції та переробка

 • Крімстар F1 кавун ультра ранній Sakata

  Крімстар F1 кавун ультра ранній Sakata

  1250 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: 55-60 днів від висадки розсади

  Плоди: 6-8 кг, круглі

  Призначення: ринок свіжої продукції

 • green_boy_f1_semena_sakata

  Грін Бой F1 капуста білоголова Sakata

  222 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 80-85 днів

  Кочани: 2-4 кг, округлі

  Призначення: ринок свіжої продукції, переробка, зберігання

 • Марія F1 огірок партенокарпічний Sakata

  Марія F1 огірок партенокарпічний Sakata

  313 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: 39-41 день

  Плоди: 8-10 см, темно-зелені

  Призначення: для свіжого ринку, соління та консервування

 • ariel-f1-sakata

  Аріель F1 гарбуз мускатний Sakata

  2310 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Ариэль F1 тыква мускатная Sakata
 • green_magic_f1_semena_sakata

  Грін Меджик F1 капуста броколі Sakata

  327 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Період вегетації: 60-65 днів від висадки розсади

  Качани: 350-550 г, форма напівкупола

  Призначення: свіжий ринок

 • Бело Бланко F1 цибуля ріпчаста Sakata

  Бело Бланко F1 цибуля ріпчаста Sakata

  6820 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Скоростиглість: 115-20 днів

  Плоди: круглі білі, 180-220 г

  Призначення: реалізація в свіжому вигляді і зберігання

 • kliper-f1-sakata

  Кліппер F1 шпинат Sakata

  426 грн
  грн
  -
  +

  0відгук(ів)

  Клиппер F1 шпинат Sakata

Вигляд Таблиця Список

Sakata Seeds - виробник професійного насіння овочів та квітів зі штаб-квартирою в Японії. Поєднання японських традицій якості та працьовитості, а також постійного прагнення до інновацій - це ключові фактори успіху компанії на тісному ринку селекціонерів. Сьогодні насіння «Саката Сідз» відоме серед аграріїв і квітникарів по всьому світу. До такого стану компанія йшла довго (понад 100 років) і обрала незвичайний шлях - внутрішній розвиток для Sakata завжди домынував над зовнішнім розширенням.

Коріння важливіше листя

У 1913 році Такео Саката, японський селекціонер, повертається додому з довгої подорожі по селекційним станціям Європи і США. У рідній Йокогамі він засновує фірму Sakata Noen, яка займається продажем імпортного насіння квітів і овочів. Уже в 1920 році Саката засновує власну селекційну лабораторію - першу приватну лабораторію в Японії. До 1930 року була відкрита ще одна квіткова станція в Канагава, а в 1936 - в Офуне, ця ферма зосередилася на селекції овочів.

Такео Саката розуміє важливість міжнародних ринків, тому в 1939 році відкривається філія в Шанхаї, а також починається експорт насіння квітів і овочів в Америку. До речі, в США насіння петунії «All Double Petunia F1» від «Sakata» в 1934 році було відзначено срібною медаллю Всесвітньої Виставки. Здавалося б, починається ера світової експансії «Саката», але карти сплутала Друга Світова війна. Зі зрозумілих причин експорт насіння компанії припиняється, а до 1945 року бізнес «Саката» знаходиться в кризі.

Після невдачі (не зі своєї вини) на міжнародному ринку «Sakata» вирішує зосередитися на внутрішньому розвитку. З 1951 року компанія інтенсивно розвиває мережу селекційних станцій в Японії - відкриваються Садовий Центр в Йокогамі (1951), станції Місато (1959), Чого (1960), Сагами (1960), Фукуока (1967), Кіміцу (1971). Тим часом, Sakata, поступово повертає свої позиції на американському ринку - вже в 1965 році гібрид капусти «Savoyan King F1» був відзначений золотою нагородою «Всеамериканського вибору», в 1966 році бронзову медаль отримують гібриди братків "Majestic Giant Mixed F1" і "Whitewith Blotch F1" . Міцний фундамент в Японії дозволяє Sakata знову спробувати сили за кордоном.

У 1977 році засновується Sakata Seeds America. Корпорація вже була добре відома в Штатах своєю якістю та інноваціями, тому успіх був неминучий. До 1990 року були закладені основи для наступного ривка - в Європу: грунтується Sakata Seed Holland. Розвиток в ширину не зупиняється: c 1991 р по 2010 р були відкриті дочірні компанії в Чилі, Мексиці, Бразилії, Таїланді, Китаї, Індії, Франції, Англії, Туреччині, Південній Африці. До сторіччя компанії в 2013 році Sakata Seeds Company має представництва на всіх континентах і солідну частку ринку гібридів овочів і квітів. Але навряд чи це все було б можливо без фундаменту з десятка селекційних лабораторій в Японії. Коріння корпорації зіграли свою найважливішу роль.

Sakata Seeds - і в Україні теж

Японське насіння овочів та квітів «Саката» добралися і до України. Керівництво корпорації розуміє важливість такого великого ринку, як український, тому у нас в країні є представник корпорації і кілька офіційних дилерів - в їх числі і інтернет-магазин «Грядка»; тому купити професійні насіння «Саката» оптом і в роздріб не складає труднощів. Завдяки фундаментальному підходу до селекції все насіння овочів та квітів японської компанії відмінно адаптовані до українських умов вирощування. В асортименті компанії - такі овочі:

 • Томати кущові і індетермінантні;
 • Огірки і кабачки;
 • Капуста білокачанна, червонокачанна, кольорова, пекінська і брокколі;
 • Цибуля ріпчаста і на перо;
 • Баштанні: кавун, диня і гарбуз;
 • Буряк столовий та моркву;
 • Салатні культури.

Цікаві гібриди від «Саката»

 1. Роял Вантаж F1 - середньоранній гібрид білокачанної капусти. Його ключова перевага - відмінний урожай в будь-яких умовах: на всіх грунтах і при будь-якому кліматі. Продукція хорошої якості, середньо-розмірні качани добре зберігаються в полі.
 2. Коронет F1 - пізній гібрид «белокачанки». Надзвичайно надійний і універсальний, стійкий до стресів, хвороб і шкідників, пластичний. Добре підходить для довгострокового зберігання - до 7 місяців.
 3. Кашмір F1 - ранній гібрид цвітної капусти. Відрізняється одночасним дозріванням (зручно збирати і швидко виходити на ринок свіжої продукції); а також високою якістю продукції - у головок білосніжний колір і приємний смак.
 4. Уайт Ексель F1 - ранній гібрид цвітної капусти. Невибагливий і надзвичайно адаптивний - легко пристосовується до погоди (відмінно переносить підвищені і знижені температури) і умов агротехніки. Урожай відмінної якості, довго зберігається в полі.
 5. Юкі F1 - середньостиглий гібрид пекінської капусти. На відміну від побратимів «пекінок», чудово витримує будь-які стреси - кліматичні, біотичні, агротехнічні. Адаптивний і стабільно урожайний.
 6. Партенон F1 - середньостиглий гібрид броколі. Універсальний гібрид, адаптований до різноманітних умов вирощування без втрат в якості. Настільки ж універсальні та шляхи його збуту - щільні головки підходять для свіжого ринку і на переробку.
 7. Лінда F1 - середньостиглий гібрид кущового біф-томата. Дуже врожайний, причому без втрат в якості - плоди великі (до 300 г), яскраво-червоні, однорідні і смачні. Сильна рослина легко переносить спеку.
 8. Арал F1 - надранній гібрид кабачка. Дуже добре підходить для вирощування в холоди без втрати в врожайності. Захищений від комплексу хвороб. Плоди міцні, щільні, середнього розміру, дуже стійкі до пошкоджень при транспортуванні.
 9. Кестрел F1 - середньостиглий гібрид столового буряка. Ключові переваги - величезний урожай, високий обсяг цукру (до 12%), тривалий термін зберігання без втрат в якості. Відмінно адаптований до регіонів з нестабільним кліматом.

Також особливу повагу у фермерів завоювали гібриди гарбуза Вінес F1, Атлас F1 і Аріель F1; білокачанна капуста Еліза F1, Кандіша F1 і Грін Бій F1; класичний сорт кавуна Кримсон Світ і багато інших.

Sakata seeds: головне - міцний фундамент

Традиції в Sakata Seeds дуже сильні. І це хороші традиції - компанія не випускає на ринок продукт, який не адаптований ідеально до умов вирощування і не здатний показати відмінний результат в будь-яких умовах. При цьому продукція, вирощена з насіння «Саката», має високу якість. Здається, з таким фундаментальним підходом багато українських овочівників, для яких головний фактор - надійність і адаптивність гібрида, стануть (або вже стали) прихильниками японського бренду.