ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Takii Seed

Немає товарів, що відповідають Вашому вибору.

Takii Seed

Японська сімейна компанія Takii Seed ось вже понад 180 років виробляє насіння квітів і овочевих культур. Засноване в ХIX столітті, підприємство досі зберегло і примножило традиції тих років - висока якість пропонованого продукту, відкритість і  надійність поставок. Не дивно, що свого часу продукція Takii поставлялася до столу імператорської сім'ї. І хто б міг подумати, що історія компанії, яка сьогодні ставить собі за мету годувати людство добірними овочами, починалася в дуже голодні часи ...

Від фермерської лавки до міжнародної корпорації

З 1833 р по 1837 року в Японії вирував голод. Холодні роки привели до масштабного неврожаю рису, неврожай - до смерті безлічі хліборобів, а значить - не було кому вирощувати наступний урожай. У такій складній обстановці в 1835 р Йісабуро Такіі, один з небагатьох, хто вижив фермерів, відкриває в Кіото магазин з продажу власноруч вирощених овочів і їх насіння. Конкуренції після голодних років у  практично не було (до того ж іноземних купців в ті часи до Японії не пускали), та й працьовитості йому було не позичати, і підприємство процвітало. Також зіграло свою роль вдале розташування фірми - Кіото було столицею країни Висхідного Сонця, тут якісна продукція завжди користувалася попитом: в численних багатих маєтках, храмах і навіть імператорському палаці. Це сприяло успішному розвитку компанії - в 1905 р нащадки Йісабуро Такіі починають поширювати продукцію по всій країні за допомогою поштових каталогів. У 1926 р встановлюється нова назва фірми - Takii & Co., Ltd.

У 1935 р виробництво компанії розширюється в - р Наґаока-Кьо відкривається дослідно-виробничий майданчик для овочевих культур. Друга Світова війна кілька пригальмувала розвиток бізнесу в Японії. Але після 1945 р країна, повністю позбавлена ​​від витрат на військові потреби, почала стрімко розвивати мирні галузі. «Впіймала хвилю» і Takii Seed - в 1950 р компанія представила перший у світі гібрид пекінської капусти. У 1962 р - перший в Японії гібрид ріпчастої цибулю. У 1964 р - гібрид кабачка «Delica», найпопулярніший у японців. У 1965 р - перший в Японії гібрид моркви. Всі ці досягнення в великій мірі - наслідки відкриття науково-експериментальної дослідної станції в 1962 р в префектурі Сіга. Країна Вранішнього Сонця стає тісною для компанії, і сім'я Такії планує вихід на міжнародні ринки.

У 1970 р відкривається представництво компанії в Сан-Франциско, США. А в 1982 р засновується повноцінна дочірня компанія – American Takii Inc. У 2000 р підприємство було розширено науково-дослідним дослідним центром в Юмі, штат Арізона. У 1990 р відкриваються одразу 2 зарубіжні філії – Takiide Chile (Чилі) і Takii Europe BV (Голландія). У 1999 р ще один – Takii do Brasil (Бразилія). У 2013р. – Takiі Seed India.

Корпорація не забувала і про внутрішній розвиток - в 2002 році був створений новий центр контролю якості. Першою в Японії Takii Seed стандартизувала свою продукцію за стандартами 9002 і ISO / IEC17025, а також отримала акредитацію ITSA (Міжнародної асоціації випробувань насіння).

Європейський ринок овочів був дуже цікавий компанії - саме в Європі Takii Seed нарощувала активи найбільш інтенсивно: у 2001 р компанія купує виробника насіння Grisolles (згодом перейменована в Takii France), в 2005 р - частку в Bio Seed (Голландія), в 2016 р - турецьке селекційне підприємство Rito Tohumculuc.

В Україні Takii Seed поки не має офіційного представництва. Продукція японської компанії поставляється офіційними дилерами і дистриб'юторами з початку 2000-х років.

 Takii Seed сьогодні

На даний момент Takii Seed - компанія з розвиненою мережею селекційних центрів, які постійно розробляють нові сорти і гібриди з використанням інноваційних технологій, таких, як програми молекулярного розмноження з використанням ДНК-маркерів. У портфоліо корпорації - понад 1500 гібридів для 40 з гаком різних овочевих культур.

Основними напрямками досліджень компанії є «функціональні овочі» (призначені для заощадження і зміцнення здоров'я людини) і «сильні овочі» (надзвичайно стійкі до хвороб і менш вимогливі до використання пестицидів).

В асортименті Takii Seed присутні такі овочеві культури:

- томати детермінантні і індетермінантні;

- капуста білокачанна, червонокачанна, кольорова, пекінська, савойська, брокколі і кольрабі;

- огірок;

- кабачок;

- баклажан;

- перець солодкий і гострий;

- морква;

- редис і дайкон;

- цибуля ріпчаста і цибуля на перо;

- селера;

- салат;

- кавун і диня.

 Цікаві гібриди від Takii Seed

Японська компанія вирощує понад 40 видів овочів, але особливої ​​майстерності досягла в селекції гібридів капусти. Серед них такі відомі назви, як:

1. Капуста Сунта F1. Ранній високоврожайний гібрид білоголової капусти. Відрізняється стійкістю до перезволоження і багатьох захворювань. Урожай дуже дружний, плоди середніх розмірів (1-2 кг), однорідні, не схильні до розтріскування. Ідеальна для «свіжої» реалізації.

2. Капуста Структа F1. Середньопізній гібрид з відмінною пластичністю і стійкістю до хвороб. Качани середньо-великі (2-3 кг), відмінно транспортуються і довго (4-5 місяців) зберігаються.

3. Капуста Компас F1. Гібрид капусти білоголової, середньостиглий. Рослина дуже потужна і стійка до несприятливих умов вирощування. Великі плоди (2,5 - 4 кг) відмінно зберігаються в полі і мають відмінний смаком.

4. Капуста Кьюстар F1. Ранній гібрид пекінської капусти. Характеризується високою серед «побратимів» стійкістю до захворювань, а також стійкістю до стрілкування. При цьому великі (1-2 кг) витягнуті однорідні плоди дуже смачні і відрізняються гарним товарним виглядом.

Відмінні овочі з країни самураїв

Закритість бізнесу до початку ХХ століття не сприяла успішному поширенню насіння з Японії в Європі і Америці. Проте, Takii Seed успішно зуміла відвоювати значну частину світового ринку посівного матеріалу. Навіть в Старому Світі, де традиційно правлять бал голландські селекціонери, продукція сім'ї  Такії користується повагою і популярністю. Досягти цього можна лише підтримуючи і постійно підвищуючи рівень якості насіння, не зупиняючись ні на секунду. І здається, з такими овочами у компанії Takii Seed велике майбутнє.