ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Tenax

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Tenax Италия

 Tenax - італійська компанія, яка виробляє екструдовані пластикові матеріали для будівельної, садівничої, сільськогосподарської сфери й так далі. Сьогодні бренд має у своєму розпорядженні потужності й представництва в таких країнах, як Німеччина, Франція, Великобританія, Швейцарія, США, Китай.

Бренд Tenax та його діяльність

 Компанія була заснована в 1960 році й за 60 років своєї діяльності їй вдалося стати одним з лідерів в певних ринкових секторах. Штаб-квартира була відкрита в місті Вігано (провінція Лекко). На момент заснування бренд мав у своєму розпорядженні всього декілька складів та офісів, підприємств для виробництва. Через деякий час вдалося наростити виробничі потужності й створити представництва в США, Китаї, Німеччині.

 Сьогодні бренд позиціонує себе як міжнародний концерн. Він займається виготовленням величезної кількості полімерної продукції, в тому числі пластикових сіток різного призначення - огороджувальних, захисних, сигнальних й так далі. Співробітники компанії використовують нові технології і виключно високоякісну сировину. Це дозволяє їм займати лідируючі позиції з продажу та експортувати товари не тільки в європейські, а й інші країни світу.

 Що стосується загального розміру логістичних та виробничих підприємств Tenax, то у всіх країнах він становить приблизно 160 000 квадратних метрів. Завдяки настільки широкій присутності бренду вдається глобально працювати на різних континентах. Безперервний корпоративний та організаційний розвиток перетворив Тенакс в міжнародний холдинг, оборот якого дорівнює 70 мільйонам євро.

 З кожним роком попит на продукцію Tenax лише підвищується. Все більше споживачів переконуються в її високому рівні якості, тривалому експлуатаційному терміні й міцності. Сітки не потребують фарбування, характеризуються стійкістю до атмосферних та багатьох інших впливів.

Найбільш затребувана продукція Tenax

 Серед товарів Tenax, які заслуговують на особливу увагу, можна виділити наступні:

  • Сітка Ортінет. Її головне призначення - вертикально підтримувати овочі для практичної, швидкої та ефективної системи вирощування й спрощення збору врожаю. Використовується для вирощування огірків, помідорів, гороху, зеленої квасолі.
  • Сітка Дефендер. Надійний захист ваших сільськогосподарських культур. Основа сітки - поліетиленова мононитка, що має квадратні осередки. Закріплені нитки не деформуються, тому сітка не розпускається. Служить для ефективного запобігання від граду. Застосовується в тунелях з теплицями, а також фруктових садах й виноградниках.
  • Декоративні огорожі. Максимально естетичні та презентабельні вироби. У цю категорію входять моделі Ексагон, Квадра, Хобі, Королла, Аірі. Декоративна сітка має посилений край і може використовуватися як огорожа, захист навколо перил. Нерідко застосовується на балконах - не дозволяє падати дрібним предметам й підвищує безпеку для дітей.

Бачення компанії Tenax

 Основна філософія роботи бренду - постійно підвищувати задоволеність клієнтів. У найближчі роки компанія планує істотно збільшити зростання обсягів продажів й доходів зацікавлених у співпраці осіб. Для цього підприємство буде розширювати свою присутність на світових ринках. Його мета - зайняти лідируючі позиції у своїй галузі, плідно співпрацювати з поточними клієнтами й залучати потенційних споживачів, а також робити все можливе для підтримки культури та вдосконалення виробництва продукції, надання послуг.

 Для покупки високоякісних сіток Tenax рекомендується звертатися в інтернет-магазин «Грядка», в якому продається оригінальна й сертифікована продукція, а менеджери завжди готові проконсультувати та допомогти з вибором.