ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

United Genetics

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

United Genetics

Бренд United Genetics (або UG), як то кажуть, «широко відомий у вузьких колах». Ця порівняно молода селекційна компанія за короткий термін завоювала визнання - і важкий «шматок» ринку - в сегменті гібридів томаіва. Найширший спектр гібридів відмінної якості дозволяє «Юнайтед Дженетікс» займати домінуючі позиції серед світових виробників насіння помідорів. Та й інше професійне насіння овочів компанії користуються заслуженою повагою. Дивно - таких успіхів підприємство досягло за неповних 30 років своєї історії.

Швидкий зліт

У 1990 р нащадок вихідців з Італії Ремо Людернані разом зі своєю дружиною Нормою заснував в Холлістері, штат Каліфорнія, підприємство United Genetics USA. Ремо був досвідченим селекціонером, по-справжньому «закоханим» в томати, та й в комерції розбирався добре. Не дивно, що фірма стрімко розвивалася. Вже через 5 років UG виходить на міжнародний ринок - на історичній батьківщині Людернані, в італійській Пармі, відкривається United Genetics Italy, яка стала майданчиком для європейської експансії фірми. Селекційні дослідження в сприятливому італійському кліматі допомогли UG серйозно розширити асортимент, а також завоювати визнання у примхливих європейських фермерів.

У 2002 році міжнародне розширення триває - заснована United Genetics Chile в Південній Америці; в 2003-му - United Genetics India. Такий масштабний ривок зажадав зібратися з силами, тому наступне розширення відбулося аж у 2010 році - на Філіппінах грунтується United Genetics Asia. Тепер у компанії немає представництв хіба що на полюсах.

Паралельно зростав і асортимент UG - крім улюблених томатів, компанія пробує сили в селекції солодкого і гострого перцю, огірків, баштанних культур, цибулі. Розширення портфоліо зміцнює позиції компанії на світовому ринку. І це не залишається непоміченим.

У 2013 році японська корпорація Kagome, один з лідерів світового селекційного бізнесу і найбільший гравець японського томатного ринку, запропонувала United Genetics об'єднання. 20 вересня 2013 року UG увійшла до складу Kagome CO Group.

Матеріальні інвестиції і найцінніший досвід японських селекціонерів дозволили United Genetics серйозно розширити асортимент і збільшити обсяги продажів - в тому числі і за рахунок нових селекційних станцій в Іспанії, Індії, Йорданії і Туреччини. Заради інвестицій селекціонерам UG не довелося відступати від своїх принципів, адже кредо Kagome - «Справжній смак природи». Цілком у дусі «романтика томатів» Ремо Людернані.

United Genetics в Україні - в очікуванні розвитку

В Україні «Юнайтед Дженетікс» не настільки відома, як в Європі або США. У компанії поки немає представництва в нашій країні. Проте, офіційні дилери UG, в числі яких і інтернет-магазин «Грядка», успішно реалізують насіння виробника. Так що купити насіння компанії (в тому числі і оптом) - не проблема. Українські овочівники славляться своєю розбірливістю при виборі гібридів. Але навіть на нашому насиченому, «розпещеному» якісною продукцією ринку насіння United Genetics вже завоювало безліч відданих шанувальників.

United Genetics - томати і не тільки

Наріжний камінь репутації UG - гібриди томатів. Невеликий факт: з 12 головних селекціонерів компанії 7 займаються саме виведенням помідорів. І в цій сфері у американської компанії дійсно величезний досвід і не менший асортимент. Втім, за останнє десятиліття портфоліо компанії серйозно розширилося і включає в себе гібриди та сорти таких культур:

 • Томати для свіжого ринку і переробки, всіх типів і вегетаційних циклів;
 • Капуста білокачанна, червонокачанна, цвітна та броколі;
 • Баштанні культури - кавун, диня, гарбуз і кабачок;
 • Перець гострий і солодкий;
 • Огірок;
 • баклажан;
 • Цибуля ріпчаста і на перо;
 • Буряк столовий;
 • Артишок, спаржа і бамия;
 • Папайя.

Серед найцікавіших сортів і гібридів United Genetics можна виділити:

 • UG 124 F1 - середньоранній промисловий томат «сливка». Надзвичайно універсальний, адаптивний, стійкий до кліматичних і біотичних стресів. Плоди відмінно зберігаються в полі і на складі, щільні, лежкі і транспортабельні. UG 124 F1 користується однаково хорошим попитом у переробників і на свіжому ринку.
 • Бінго F1 - гібрид ранньої детерминантной «сливка». Ідеально підійде для раннього збору продукції в стислі терміни - він відмінно переносить стреси; а урожай дрібних однорідних плодів можна збирати комбайном. Володіє великим відсотком БРІКС і універсальний в реалізації.
 • Брісколіно F1 - ранній кущовий томат-черрі. Традиційно для цього типу смачний і солодкий (БРІКС більше 7%), крім того, дає великий урожай в будь-яких умовах (відмінно захищений від температурних стресів і широкого спектру хвороб).
 • Елоу Рівер F1 - середньостиглий гібрид томата типу "сливка". Його плоди насиченого лимонно-жовтого кольору притягують погляди і користуються попитом у рестораторів, супермаркетів, переробників. Крім того, вони дуже смачні і насичені корисними речовинами, а збирати їх можна механізовано.
 • Стромболіно F1 - середньоранній гібрид промислового томата типу «чері». Дуже подобається виробниками завдяки одноразовій віддачі, адаптації до комбайнового збирання, невибагливості і стійкості. У плодів густо-червоний колір (завдяки лікопіну) і дуже міцні стінки - відмінний бонус до лежкості і транспортабельності.
 • Уракан F1 - середньоранній великоплідний кущовий томат. Серед побратимів виділяється підвищеною щільністю, лежкістью і транспортабельністю, що нехарактерно для біф-томатів. А ось смак у плодів - на традиційно високому для великоплідних гібридів рівні. Відмінно адаптований до українського клімату.
 • Кримсон Світ - середньоранній сорт кавуна, відомий у всьому світі.В рекомендаціях давно вже не потребує. У виконанні United Genetics проявляються його найкращі риси - пластичність, стійкість до стресів, транспортабельність і відмінний смак.
 • АУ Продюсер - середньоранній сорт кавуна. Також продуктивний, транспортабельний і смачний, як і старший брат «Кримсон Світ», але до того ж серйозно перевершує його за розмірами (до 14 кг) і стійкості до захворювань. БРІКС до 13%.
 • Шуга Бейбі - середньоранній сорт кавуна, прабатько однойменного сортотипа. Ідеальний кавун для супермаркету - дрібний, надзвичайно солодкий, з щільними міцними стінками. У вирощуванні невибагливий - сильна рослина має гарну пластичність і стійкість до стресів.
 • Прізматіка F1 - середньоранній овальний кавун сортотипу «Кримсон Світ». Головне достоїнство - розміри: на щеплення плоди спокійно доростають до 17-20 кг. При цьому вони солодкі і смачні (БРІКС до 12%), а овальна форма допомагає їм переносити далекі перевезення.

Молодість - не перешкода успіху

Незважаючи на коротку історію, United Genetics вже здобула світову популярність серед селекціонерів і городників. Відсутність традицій і молодість не є недоліком - «юним» компаніям легше відкривати нове і вдосконалити старе, не озираючись на традиції, не боячись зруйнувати багаторічну репутацію. United Genetics своїм прикладом це підтверджує. За 28 років компанія пройшла величезну дорогу: від фірми по селекції томатів до міжнародної корпорації з найширшим асортиментом. І не збирається зупинятися на досягнутому.