ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Valagro

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Valagro

Італійська компанія «Valagro» займається розробкою і виробництвом водорозчинних добрив, стимуляторів росту та активних мікроелементів для сільськогосподарських культур. Незважаючи на відносну молодість Valagro, добрива та інша продукція компанії завдяки своїй високій якості користується чималим попитом у всьому світі. І це не дивно, адже одне з кредо компанії - «досягати більшого, маючи менше» - тобто отримувати високий результат з малими ресурсами та витратами. А такі принципи вельми високо цінуються в агробізнесі.

Коротка історія з перспективою довгого продовження

У порівнянні з багатьма своїми «побратимами» по сфері сільського господарства Valagro заснована зовсім недавно. У 1980 р Джузеппе Натале, беззмінний гендиректор компанії, спільно з Отторіно Ла Роккасоздал в м Атесса (регіон Абруццо, Італія) заснували фірму Farmer Italiana (згодом перейменовану в Valagro), і зайнявся виробництвом мінеральних добрив.

Вже через 5 років інтенсивного розвитку компанії стало тісно в Італії, і її керівники вирішили виходити на міжнародний ринок. До 2017 року фірма відкрила більше 10 іноземних підприємств:

1989 г. - ValagroIberia, Севілья (Іспанія) - перший закордонний філіал компанії, реалізує продукцію на західному Середземномор'ї і в Марокко.

1997р. –Valagro Hellas, Греція - займається продажем по Балканському півострову і східній Європі.

1998 р Valagro Andina, Колумбія - перше заморське дочірнє підприємство компанії, дистриб'ютор в Центрально-Південній Америці.

1998 р Valagro Do Brasil, Бразилія - ​​дистриб'ютор в Південній Америці.

1999 г. – Valagro Mexicana, Мексика - дистриб'ютор в Центральній Америці.

2000 р Valagro USA, Х'юстон (штат Техас) - створена шляхом придбання компанії Lidochem. Дистриб'ютор в США і Канаді.

2002 г. - Algea, Норвегія - цю компанію, засновану в 1937 р, Valagro придбала через величезний досвід виробництва добрив з морських водоростей. Напрацювання Algea в цій сфері успішно використовувалися в інноваційних продуктах Valagro.

2002 г. - Maxicrop - куплена англійська компанія, також спеціалізована на морських водоростях з 1952 р

2008 р –Valagro France, Франція - заснована на базі придбаної Valagro компанії Samabiol, що має величезний досвід в біорозробках для харчування і сільського господарства.

2012 р –Valagro Pacific, Нова Зеландія - найбільш віддалена «колонія» компанії.

2013 г. – Valagro Tarim, Туреччина.

2015р. –Sri Biotech Laboratories, Індія - Valagro придбала цю компанію завдяки її досвіду у виробництві екологічно чистих засобів захисту рослин. Також у італійців з'явилося представництво на Індостані.

2016р. –Valagro Shanghai, Китай.

У 2017 році бізнес компанії був диверсифікований - сформувалися 3 провідних напрямки:

- Farm (продукція для сільського господарства);

- GardenandTurf (пропозиції для газонів і садівництва);

- Industrials (рішення для промисловості).

В Україні продукцію Valagro постачають офіційні дилери. Офіційним дистриб'ютором є ValagroHellas (Греція).

Збільшити урожай? З Valagro це просто

Зараз у компанії 6 діючих заводів - 1 в Італії, 2 в Норвегії і 3 - в Індії. Дистриб'юторська мережа Valagro охоплює понад 80 країн по всьому світу завдяки 13 зарубіжним філіям. Науково-дослідницька діяльність компанії не зупиняється ні на хвилину для того, щоб постійно розширювати і оновлювати асортимент добрив Valagro.

У портфоліо підрозділи ValagroFarm входять такі продукти:

- Водорозчинні мінеральні добрива;

- Біостимулятори росту рослини;

- Активні мікроелементи для підживлення рослини;

- Активатори мінерального живлення.

З асортименту можна виділити такі продукти:

1. Valagro Мастер. Лінія повністю розчинних у воді мікрокристалічних сумішей. Підходить для всіх овочевих культур. Без натрію, карбонатів і хлору. Може бути використана в будь-якій системі поливу. Ідеально збалансоване співвідношення N: P: K (азот / фосфор / калій) забезпечує прискорення росту і отримання врожаю. Є модифікації для кореневої і позакореневого підживлення.

2. Valagro Плантафол. Лінійка добрив для позакореневого підживлення в період вегетативного росту. Включає в себе хелатні мікроелементи. Не містить хлор і натрій. Повний комплекс азоту, фосфору і калію в різних пропорціях забезпечує прискорене зростання і збільшення врожаю широкого спектру культур на різних етапах розвитку. Відмінно доповнює кореневу підгодівлю. Незамінний при погіршених погодних умовах.

3. Valagro Мегафол. Біостімулятор антистресової дії. Амінокислоти в складі стимулюють метаболізм, і в поєднанні з полісахаридами створюють енергетичний резерв для рослини; бетаїн прискорює синтез хлорофілу і живлять властивості кореневої системи, а також надає підвищену стійкість до перепадів температур. Мегафол відмінно поєднується з листовими підгодівлею, виступаючи транспортним агентом для поживних речовин.

4. Radifarm Valagro. Біостімулятор, призначений для зміцнення кореневої системи рослини, особливо при пересадках сіянців і на ранніх етапах росту. Сприяє інтенсивному розвитку коренів, як основних, так і бічних і додаткових. Успішно виконує свої функції навіть при несприятливому температурному режимі. Склад включає в себе стероїдні глюкозиди, полісахариди, вільні амінокислоти, комплекс вітамінів і хелати заліза і цинку.

Valagro: «сита» рослина, збережена природа, високі результати

У компанії Valagro немає 100-річної історії, не входить вона і до складу будь-якого величезного міжнаціонального холдингу з нескінченними інвестиціями. Але в італійської фірми є головне - розуміння того, що потрібно рослинам і людям, які їх вирощують і споживають. Є досвід і вміння виробляти добрива і стимулятори, які дбайливо підтримують культуру, підвищуючи урожай і зберігаючи продукт, при цьому не ушкоджуючи навколишнє середовище. Поліпшення здоров'я рослин на всіх етапах вирощування з урахуванням високої відповідальності перед екологією - основний принцип фахівців Valagro. Адже не дарма головний девіз компанії - «Наука на службі у Природи».