ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Yuksel Tohum

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Yuksel Tohum

Турецька компанія Yuksel Tohum culuc - відносно «молодий» гравець на світовому ринку насіння овочевих культур. Проте, інтенсивний розвиток протягом більш ніж 20 років принесло фірмі популярність і визнання фермерів більш ніж в 40 країнах.

Заснована в 1990 р в Антальї Yuksel Tohum - сімейна компанія, нею керує засновник Юксель Тохум (один з найуспішніших турецьких бізнесменів), його 6 братів займають різні пости в компанії. До 2017 р. володіння компанії складають 210 гектарів турецької землі, з них 100 відведені під теплиці і 5 науково-експериментальних станцій, в яких проводиться розробка і виведення нових сортів і гібридів різних овочів. Незважаючи на коротку історію, Yuksel Tohum вже встигла відзначитися в сфері селекції нестандартними інноваційними гібридами з цікавими властивостями - наприклад, унікальний гібрид «чорного» томата Сашер F1, за короткий час завоював численних шанувальників в Україні. Втім, це не дивно, адже селекція овочів ведеться із застосуванням найсучасніших технологій генетики та біоінженерії. На сьогодні Yuksel Tohum - найбільший розробник, виробник і продавець овочевого посівного матеріалу в Туреччині.

Продукція компанії доступна в 50 країнах (в тому числі і в Україні) на всіх континентах через офіційну мережу дистриб’юторів. В 10 державах відкриті офіційні представництва.

В асортименті компанії - близько 300 гібридів для таких овочевих культур:

- томати детермінантні і індетермінантні;

- огірки;

- перець солодкий і гострий;

- баклажан;

- кабачок;

- горох;

- кавун;

- диня.

Цікаві гібриди від Yuksel Tohum:

1. Огірок Капрікорн F1. Дуже ранній, самозапильний гібрид огірка - «корнішона». Характеризується раннім і дружним урожаєм однорідних, середньої довжини (12-14 см) плодів, відмінною лежкістю і транспортабельністю. Підходить для «свіжої» реалізації і маринування.

2. Огірок Лютояр F1. Дуже ранній гібрид партенокарпічних огірків корнішонного типу. Відрізняється високою врожайністю - одна рослина може давати більше 20 огірків. Стресостійкий і невибагливий.

3. Огірок Страж F1. Ранній гібрид, самозапильний. Ключові особливості - відмінно переносить високі температури, хороша стійкість до стресів. Ідеально підходить для переробки.

4. Томат Сашер F1. Індетермінантний гібрид «чорного» томата, ранньостиглий. Дуже пластична рослина, стійка до перепадів температур. Але головна родзинка – це плоди багряно-коричневого кольору,  середніх рохмірів (150-180 грам) дивовижного смаку і привабливого товарного вигляду, які добре транспортуються і зберігаються.

5. Томат Біг Сашер F1.Ранній гібрид томата «чорного» типу, індетермінатний. Має властивості молодшого "родича" Сашер F1, але відрізняється трохи більш потужною рослиною і великими плодами масою 230-270 грам.

6. Томат ПінкРоуз F1. Індетермінантний гібрид «рожевого» томата, ранньостиглий. Рослина стійко переносить перепади температур і стресові умови вирощування. Великі (300-350 грам) рожеві плоди відрізняються ідеальним зовнішнім виглядом і смаком. Лежкий і транспортабельний.

Насіння від Yuksel Tohum недавно з'явилися на українському ринку. Але виробники овочів вже встигли зробити вибір серед багатьох гібридів турецького виробника, а покупці - оцінити нестандартний вигляд і смак овочів, таких як томати Сашер або Пінк Роуз. Це свідчить про відмінну якості продукції Yuksel Tohum. Є впевненість, що з такими темпами овочів з турецьким корінням на українських полях і прилавках буде все більше і більше.