ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Добрива

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Добрива

Як людина може обходитися дуже мізерною їжею, так і овочі будуть рости і без підживлення, на підніжному кормі». Інше питання - скільки рослин залишиться в живих до моменту збору врожаю і які плоди вони принесуть. Відповіді, відповідно - трохи і погані. Тому здавна в сільському господарстві застосовують добрива. А в високорентабельному вирощуванні овочів добрива - одна з основ прибутку. Від своєчасності, точного дозування, грамотного підбору методу внесення, нарешті - складу добрива залежить здоров'я культури, а значить - обсяг і якість врожаю, який вона дасть. А помилка в будь-якому з цих факторів може коштувати дуже дорого.

Як же правильно вибрати добрива?

Для початку їх потрібно класифікувати за такими принципами:

За походженням:

  • мінеральні - неорганічні сполуки, які містять поживні речовини у вигляді мінеральних солей. Діляться на азотні (N), фосфорні (P), калійні (K) і комплексні, тобто містять 2 або 3 елементи живлення (NP, NPK т.д.). Багато добрива можна комбінувати або розбавляти, отримуючи точно необхідну концентрацію поживних елементів. Перевищення концентрації загрожує пошкодженням рослин, їх неправильним розвитком;
  • органічні - містять поживні елементи у вигляді органічних сполук. Виготовляються на основі торфу, гною, водоростей і т.д. Благотворно впливають на показники родючості грунту, але їх складніше вносити в точно необхідній для підживлення рослин концентрації;
  • органомінеральні (або гумінові) - складаються з органічної основи і певної кількості мінеральних сполук.

Більшість органічних і органо-мінеральних добрив, представлених в нашому інтернет-магазині, мають сертифікат «Organic Standart». Це дозволяє використовувати їх в органічному землеробстві.

За способом внесення:

  • добрива для кореневого підживлення - вносяться в грунт на різних етапах вирощування. Це найпоширеніші добрива, обов'язкові до використання всіма професійними фермерами;
  • добрива для позакореневого підживлення - вносяться по листу рослини. Вони набагато інтенсивніше вбираються рослиною, що дозволяє підгодувати культуру, коли кореневі добрива з яких-небудь причин погано засвоюються. Але у великих обсягах незастосовні, тому повністю замінити кореневу підживлення не можуть.

За консистенцією:

  • рідкі;
  • сипучі;
  • водорозчинні;
  • гранульовані.

Вибір добрива залежить від стадії вегетації і конкретних потреб рослини. Також важлива кислотність грунту і її тип, насиченість поживними елементами. Велику роль відіграють кліматичні умови вирощування - при різних температурах добрива засвоюються по-різному. Дуже важлива матеріальна оснащеність підприємства - які технічні засоби для внесення добрив є в розпорядженні господарства.

В інтернет-магазині «Грядка» представлено широкий вибір органічних, мінеральних та органо-мінеральних добрив різних виробників. Особливу увагу варто приділити стимуляторам росту рослин. Ці препарати покращують розвиток кореневої системи, метаболізм і накопичення корисних речовин, прискорюють поділ клітин, зміцнюють імунну систему і збільшують стійкість до стресових умов і захворювань. У поєднанні з правильно підібраними добривами стимулятори росту сприяють рясному, дружному і високоякісному врожаю.

Грамотний підбір добрив і стимуляторів для рослин - справа непроста, але необхідна, що вимагає багаторазових перевірок і уточнень. Рада професіонала в такій справі ніколи не буде зайвим, тому перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Як то кажуть - за попит грошей не беруть, а ось неправильний вибір дієти для Ваших овочів або фруктів може обійтися дуже дорого.