ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Цибуля шніт

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Насіння цибулі шніт за вигідною ціною

Голландський виробник посівного матеріалу Enza Zaden використовує для селекції найбільш стійкі до умов зростання і високопродуктивні сорти культур, розробляючи власні технології і концепції роботи. Це дозволяє наділити насіння особливими характеристиками, виділяючи виробника із числа конкурентів.

Насіння цибулі шніт, представлені на професійному ресурсі «Грядка», заслужено користуються популярністю у фермерів, які обробляють під посів цієї культури цілі поля.

Характеристики цибулі шніт

Гібрид відноситься до багаторічних рослин і досягає в довжину до 35 см. На продаж у кінцевого споживача зазвичай йдуть молоді листочки завдяки:

  • приємному ніжному аромату, що доповнює будь-яку страву;
  • красивому насичене-зеленому кольору і смаку, що подобається при вживанні свіжого продукту;
  • корисним властивостям для організму людини (присутності вітаміну С і каротину).

Оптимальна норма висіву в 0.4-0.5 г на кв. м. дозволяє економити на витратах посівного матеріалу і при цьому не впливає на результативність завдяки відмінній схожості.

Купити насіння цибулі шніт вигідно і для вирощування в теплицях, і на відкритому збагаченому ґрунті. Перевагами продукту також є:

  • збереження властивостей і зовнішнього вигляду при тривалому транспортуванні;
  • придатність для свіжого ринку і з метою переробки;
  • використання як додаткове джерело отримання меду поблизу вуликів.

Цим обумовлений великий попит на даний вид лука у кінцевих споживачів і, відповідно, необхідність наявності даного асортименту у оптових постачальників.

Переваги співпраці з професіоналом

Чіткий моніторинг ринку і виявлення найбільш затребуваних позицій в сегменті посівного матеріалу дає можливість запропонувати малому, середньому і великому бізнесу відповідну продукцію. Продумана цінова політика із гнучкою системою знижок і оптимальні умови поставок роблять співпрацю з інтернет-магазином вигідним і зручним для користувачів.

Зокрема, сервісне обслуговування передбачає:

  1. Професійні консультації фахівців, підбір оптимальних рішень в індивідуальному порядку відповідно до бюджету замовника і вимогам до посівного матеріалу і кількості асортименту. Комплексні рішення сайту дозволять заощадити кошти на доставку і час на складання загальної заявки, що задовольняє потреби покупця.
  2. Доступна ціна та висока якість. Вся продукція, що представлена на сайті, пройшла відповідні перевірки, має сертифікати і гарантійні листи від виробників, що підтверджують якість. А завдяки прямим контактам із виробниками, що нівелює ланцюжок посередників, і забезпечується оптимальна вартість.
  3. Поставка зручним замовнику перевізником, самовивіз з офлайн-магазину і варіативність способів оплати роблять питання закупівлі простим і легким, а також вигідним для підприємств будь-якої форми власності.

Із ресурсом «Грядка» здійснювати закупівлі для ведення бізнесу зручно і вигідно.