ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

цвітна

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

     Насіння капусти цвітної

     Цвітна капуста - самий поживний вид серед «капустяних родичів». Це цінна, дієтична культура, багата корисними вітамінами і мінералами. Не дивно, що цей овоч активно вирощується на українських полях - він смачний, корисний і затребуваний.

Терміни вегетвції

      По термінах вегетації сорти культури діляться на:

          - Ранньостиглі (80-100дней);

          - Середньостиглі (105-120дней);

          - Пізньостиглі (125-180дней).

     Середньостиглі і пізньостиглі сорти дають більший урожай, ніж ранні. За щільністю і розміром качана відмінностей практично немає, все залежить від конкретного гібрида - деякі ранньостиглі сорти перевершують по вазі пізні. У свіжому вигляді овоч зберігається не більше 2 місяців при температурі 0-1 ℃. Продовжити цей термін можна заморожуванням - в такому стані кольорова капуста зберігає свої смакові і поживні якості до 1 року.

Техніка вирощування

     Освітлення і температура. Цвітна капуста - світлолюбива рослина, на затінених територіях високого врожаю домогтися складно. Оптимальна температура для вирощування - + 14-20 C, при цьому культура здатна переносити короткочасні заморозки до -5C. Тривала дія холоду, як і спеки вище + 25C, призводить до формування пухких і дрібних головок.

     Вологість. Овоч потребує багато вологи і вимагає 1-2 поливу в тиждень. Недостатність вологи погіршує якість і кількість майбутнього врожаю. Надлишок веде до руйнування кореневої системи. Поливи краще здійснювати під корінь рослини.

     Грунт. Як і всі хрестоцвіті, культура показує хороші результати на слабокислих і нейтральних грунтах (оптимальна кислотність - 6,7-7,4Ph) з великою кількістю поживних елементів. При необхідності грунт варто вапнувати.

     Схема посадки. Оптимальне розташування - 70-80х40-70 см, густота стояння в період вегетації - 20000-30000 рослин / га.

    Підживлення. Овоч має потребу як в органічній, так і мінеральної підживлення. Рослина удобряют3-4 рази за період вирощування, до освіти головок. Перші 1-2 підживлення проводяться органікою, інші - мінеральними добривами.

 Гібриди капусти цвітної

     На українському ринку присутня безліч сортів цвітної капусти - наприклад, Сенерджі F1, Корлану F1, Немо F1, Ов'єдо F1, Клаптон F1, Лекану F1. Варто відзначити такий цікавий сорт, як капуста Романеско. За непідтвердженими даними, це своєрідний італійський гібрид брокколі і цвітної капусти, популяризований в кінці ХХ століття. Цей сорт відрізняє зеленуватий колір плодів і пірамідальна форма. Романеско також щільна, як і кольорова капуста, по тонкощі смаку вона ближче до брокколі. Для хорошого врожаю важливо вибрати добре насіння. Професійний посівний матеріал завдяки грамотній передпродажної обробки здатний показати 98-100-процентну схожість. Азотна підживлення насіння і мікромінеральная обробка збільшують показники вкорінення і зростання, фунгіциди захищають посівний матеріал від грибкових хвороб, а гранулювання (надання насінню однакової форми і розміру) покращує якість посіву. Таке насіння виробляють світові бренди Clause, EnzaZaden, Seminis, Rijk Zwaan, Syngenta, TakiiSeeds, Kitano, Bejo Zaden, Nunhems і інші. Їх завжди можна замовити в інтернет-магазині «Грядка», а також оформити швидку доставку по Україні.

      Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором гібрида цвітної капусти - зверніться до фахівців «Грядки». Компетентну пораду досвідченого консультанта допоможе Вам придбати насіння саме того гібрида, від якого Ви отримаєте максимальний результат.