ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Насіння огірків (оптом)

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Купити насіння огірка оптом

Насіння огірків оптом - мають еліптичну форму зі злегка загостреними краями, трохи опуклі. Розміри - 7-10 мм. У стандартному вигляді - бежевого кольору. Схожість при правильних умовах зберігання (температура - + 14-18 ℃, вологість повітря - 10%) зберігається на рівні 90-95% протягом 5-7 років. Професійне насіння каліброване за формою та вагою, а також має кольорове забарвлення - перед упаковкою на них методами інкрустації або дражування наносяться активні добавки, які захищають посівний матеріал від шкідників і хвороб, покращують властивості вкорінення і прискорюють ріст. При цьому така обробка ніяк не впливає на сортові і смакові якості овоча. Професійні насіння також більш сприйнятливі до добрив. Відповідно, вони не потребують передпосівної обробки. Схожість такого насіння - 98-100%.

Види огірків

Огірки поділяються на 2 види, відповідно до способу їх запилення:

  • бджолозапильні. Запилення рослин проводиться комахами.
  • самозапилюванні (вони ж - партенокарпічні). Не потребують комах - запилення відбувається самостійно на одній рослині.

Типи огірків за термінами вегетації

  • Ранні (вегетаційний період до перших зеленців 30-45 днів).
  • Середні (45-55 днів).
  • Пізні (55-100 днів).

Агротехнологічні вимоги до вирощування огірків

Освітлення і температура. Огірок - теплолюбива культура. Оптимальна температура для вирощування - + 20-30 ℃. Грунт також повинен прогрітися до + 16-20 ℃. Холоду овоч не переносить взагалі - при +10 ℃ ріст припиняється. До світла рослина невимоглива - нормально переносить тінь, досить 9-12 годин світлового дня.

Вологість. Овоч потребує високого рівня вологи - 70-85% вологості повітря. Необхідні регулярні поливи - до цвітіння 1 раз в 6-7 днів (4-6 л / кв.м), при цвітінні і появі плодів 1 раз в 2-3 дня (8-10 л / кв.м). Недолік вологи призводить до погіршення смакових якостей плодів, надлишок - до гниття кореневої структури.

Грунт. Для огірка ідеально підходять слабокислі (Ph = 5,5-7,5) низькоазотні, суглинні і супіщані грунти з хорошим доступом кисню.

Схема посадки. Оптимальна схема висадки рослин - 140-200х25-35 см для відкритого грунту і 120-150х60-70 см для теплиці. Щільність - 10000-40000 рослин / га і 18000-45000 рослин / га відповідно.

Добриво. Культура відмінно сприймає мінеральні та органічні добрива. Регулярні (кожні 10-15 днів) підгодівлі мінеральними добривами дадуть максимальний врожай. На початку періоду вегетації вносять азотні добрива, під час плодоношення - калій і фосфор.

Купити насіння огірків в інтернет-магазині Грядка

В інтернет-магазині «Грядка» можна придбати високоякісні професійне насіння огірків відомих европейських, японських виробників Clause, Nunhems, Bejo, Syngenta, Seminis, Rijk Zwaan, Enza Zaden, Kitano, YukselTohum, Semo, MoravoSeed, Hazera, Sakata, Takii Seed . Є всі необхідні ліцензії та сертифікати. Замовити насіння коштує після попередньої консультації з фахівцями «Грядки» - вони допоможуть розібратися в широкому асортименті посівного матеріалу, підберуть найкращий гібрид огірка відповідно до Вашого запиту, а також організують швидку доставку в будь-яку точку України. Професійні насіння огірків - запорука високого врожаю.