ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Детермінантні насіння томатів

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

фото детермінантних томатів

Детермінантні підвиди помідорів выдрызняэться призупиненням зростання основного стебла на певному етапі; зазвичай - після формування зав'язі 2-8 суцвіть, в залежності від сорту.

Висота рослини досягає 150-180 сантиметрів, хоча в більшості випадків - 100-110 см. Цей підвид дає дружній, практично одночасний врожай в досить короткі терміни, як у відкритому грунті, так і в тепличних умовах.

Як вибрати детермінантні насіння?

Фундамент хорошого врожаю - висока якість насіннєвого матеріалу. Насіння томату при професійній обробці здатні показати 98-100% схожість.

Такий результат досягається шляхом інкрустації або грануляції насіння - тобто обволакивания насіння шаром мікромінералів, пестицидів і фунгіцидів, що сприяють кращому укоріненню і зростання рослини, а також захищають паросток від шкідників, температурних і хвороботворних чинників. Додатково професійне насіння вирівнюються за розміром (калібруються) для полегшення процесу посіву.

Терміни вегетації і зберігання

За періодом вегетації детермінантні томати класифікуються як:

  • ранні (період вегетації від сходів -85-105 днів);
  • середні (100-120 днів);
  • пізні (115-160 днів і більше).

Переважна більшість даного підвиду - ультраранні і ранні, так як на малих термінах дозрівання найкраще розкриваються їх переваги - відносно невеликий, але майже одноразовий урожай, а також успішне дозрівання у відкритому ґрунті.

Після збирання плоди залишають дозрівати протягом 7-10 днів при температурі 18-25 ℃ і вологості 70-90%. У свіжому вигляді овочі зберігаються 3-4 тижні при + 1-2 ℃ і 85-90% вологості повітря. Майже всі сорти придатні для переробки та механізованого збору..

Агротехніка

Температура і світло. Всі підвиди томатів світлолюбні і в тіні не розвиваються. Оптимальна температура повітря - 20-28 ℃, грунту - від 12 ℃. При температурі менше + 10 ℃ зупиняє розвиток.

Вологість. Овоч посухостійкий, але краще робити регулярні (1 раз в 7 днів, 250-280 куб.м / га) поливи, особливо в процесі формування плодів.

Грунт. Добре росте на родючих ґрунтах слабкої лужної реакції, пухких, з хорошим доступом кисню.

Схема посадки. Висаджується по схемі 100-150х40-50 в залежності від сорту, густота стояння в період вегетації - 15000-25000 рослин / га.

Добрива. Культура сприйнятлива до добрив - азот в невеликих кількостях на початку росту, надалі - калій і фосфор; 3-4 органічних підгодівлі за період вегетації.

Гібриди томатів детермінантних

Томат вкрай популярний на ринку України. Є як давно зарекомендували себе томати, так і відносно нові гібриди з різними властивостями -Асвон F1, Супернова F1, Солероссо F1, Класік F1, Мармара F1, КС 720 F1, КC 838 F1, Аніта F1, Бобкат F1, Шаста F1, Чіблі F1 , Перфектпіл F1. Підбирати гібрид варто з урахуванням кліматичних особливостей і цілей вирощування. Також в наявності ми маємо насіння індетермінантних і напівдетермінантних томатів. Обговорити характеристики сортів можна з фахівцями Грядки» - вони допоможуть Вам придбати насіння томата відповідного сорту, проконсультують з усіх нюансів, а також організують доставку по території України.