ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Насіння індетермінантних томатів

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Насіння томатів індетермінантних

фото індетермінантних томатів

Необмежене зростання, стійкість до зовнішніх чинників, стабільний і високий урожай, до того ж розтягнутий за часом - ось основні переваги індетермінантного підвиду томатів. Ця культура не зупиняє ріст основного стебла, і при збереженні комфортних умов здатна давати плоди протягом дуже тривалого часу. Натомість, підвид трохи більш примхливий, ніж низькорослі побратими, і довше дозріває.

Цей вид підходить для висадки у відкритий грунт за умови тривалих теплих періодів, а в теплиці він дає максимальний результат за будь-яких погодних умовах.

Як вибрати насіння?

Індетермінантні томати - досить вимоглива до умов вирощування культура. І краще не ризикувати, купуючи неперевірений посівний матеріал. Варто звернути увагу на професійне насіння - їх показники схожості досягають 98-100%. Так виходить завдяки повноцінній обробці насіннєвого матеріалу спеціальними препаратами і мінералами, і створенню навколо кожної насіння захисної оболонки. Таке насіння захищене від захворювань, шкідників, їх розвиток прискорений і стабільний без втрат позитивних властивостей рослини.

Терміни вегетації і зберігання

Періоди вегетації у індетермінантних томатів такі:

  • середні (100-120 днів);
  • пізні (115-160 днів і більше).

Через особливості розвитку (плодоношення починається після формування 9-12 зав'язей) у цього овоча практично відсутні ультраранні і ранні сорти.

Зібраний і дозрів урожай може зберiгатися не бiльше 20-30 діб при температурі +0,5 - 2С і не більше 90% вологості повітря.

Агротехніка

  • Температура і світло. Культура вимоглива до хорошого освітлення і тепла (оптимальна температура повітря 20-25 ℃, грунту - 15-20 ℃). При зниженні до + 10 ℃ зростання зупиняється.
  • Вологість. Рекомендуються краплинні поливи 3-4 рази в тиждень. Вологість грунту в період цвітіння - 70-75%, В період плодоношення - 80-85%. Вологість повітря не вище 70%.
  • Грунт. Овоч добре росте на нейтрально-слаболужних родючих ґрунтах з високим вмістом вологи.
  • Схема посадки. Найбільш вдалі принципи посадки - 80-100х40-70 см при густоті стояння 20-25 тис. Рослин / га.
  • Добрива. На початку періоду вегетації овоч підживлюють азотом і фосфором, через 20-30 днів - фосфором, калієм, а також кальцієм для стабільного зростання основного стебла.

  • Формування рослин. Для нормального розвитку стебла індетермінантні сорти томата необхідно пасинкувати (видаляти бічні пагони).

Гібриди томатів індетермінантних

Індетермінантні томати - досить непроста у виробництві культура. Проте, найвища врожайність привертає до цих гібридів все більше фермерів. В Україні представлені такі гібриди, як Беллавіза F1, Сашер F1, Кібо F1, Толстой F1, КС 10 F1, КС 14 F1, Аватар F1, Аттія F1, Афені F1, Бодерін F1, Грифон F1, ВП 1 F1, ВП 2 F1. В інтернет-магазині «Грядка» Ви можете отримати професійну консультацію фахівця, вибрати і купити насіння томатів того сорту, який ідеально підходить під Ваших умов вирощування.Також в наявності ми маємо насіння детермінантних і напівдетермінантних томатів. Доставка насіння можлива в будь-яку точку України.