ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Напівдетермінантні насіння томатів

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

фото напівдетермінантних томатів

Напівдетермінантні сорти помідорів об'єднують в собі властивості своїх індетермінантних і детермінантних «родичів». Зростання основного стебла цього підвиду припиняється на 7-12 зав'язі.

Урожайність ненабагато менше, ніж у індетермінантних гібридів, а період вегетації помітно коротше, що дозволяє реалізовувати значні обсяги продукції раніше, ніж на ринок виходить врожай гібридів безперервного росту.Цей вид можна вирощувати у відкритому грунті, а в теплиці він дає максимальний результат.

Як вибрати насіння?

Схожість стандартного насіння томата коливається в межах 80-95%. Такий показник слабо підходить для комерційного вирощування томатів. Набагато кращий результат - 98-100% - який дає професійне насіння від спеціалізованих агрофірм.

Цей посівний матеріал після збору калібруєтся за розміром, а потім кожна насінина обволікається спеціальним покриттям, яке містить активні речовини, призначені для прискорення росту рослини і кращого сприйняття поживних речовин.Також насіння інкрустуються хімікатами для захисту від шкідників і захворювань - на цьому етапі вони отримують кольорову забарвлення. При цьому такі заходи ніяк негативно не впливають на якості плодів.

Терміни вегетації і зберігання

За періодом вегетації культуру можна розділити на такі групи:

  • ранні (період вегетації - 85-105 днів);
  • середні (100-120 днів);
  • пізні (115-160 днів і більше).

Необхідно врахувати, що після збору урожай потребує дозріванні протягом 7-10 днів, в умовах + 18-25 ℃ і 70-90% вологості повітря. У свіжому стані помідори можна зберігати не більше 4 тижнів при + 1-2 ℃ і 85-90% повітряної вологості.

Агротехніка

Температура і світло. Як і інші види томатів, Напівдетермінантні сорти світло- і теплолюбні. Найкраще ростуть при температурі повітря + 20-28 ℃, заморозків менше + 5-6 ℃ не витримують. Грунт повинна прогрітися до + 12-15 ℃.

Вологість. Культура нормально переносить короткочасне відсутність вологи, але вимагає зрошень з розрахунку 200-300 кубометрів води на гектар 1-2 рази в 10 днів.

Грунт. Краща грунт для томата - поживна і пухка, нейтральна або слаболужна (Ph = 6,5 - 7,5); хорошопрогреваемая, з большімсодержаніемвлагі.

Схема посадки. Висаджується за принципом 70-80х35-40 см (густота стояння - 35-40 тис.растеній / га) або 60-70х60-70см (25-28 тис.растеній / га)

Добриво. Овочу необхідні добрива азотом на старті розвитку, а також внесення фосфору і калію в другій половині періоду вегетації.

Формування рослин. Найчастіше Напівдетермінантні томати вимагають пасинкування - видалення бічних пагонів, для того, щоб рослина не витрачала енергію на їх формування і зростання на шкоду врожаю з основного стебла.

Гібриди томатів напівдетермінантних

Напівдетермінантні сорти дуже популярні завдяки поєднанню позитивних якостей - високої врожайності, швидкого зростання і невибагливості у вирощуванні. На ринку України можна придбати такі відомі гібриди - Ядвіга F1, Альянс F1, Валдай F1, Мінарет F1, Гравітет F1, Силует F1, Умань F1. Купити насіння європейських і світових виробників можна в інтернет-магазині Грядка. Також в наявності ми маємо насіння детермінантних індетермінантних томатів. Широкий асортимент і постійна наявність, досвідчені фахівці, швидка і зручна організація покупки і доставки - купувати насіння в Грядці дійсно вигідно і приємно.