ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Новини

Основні правила приготування бакової суміші пестицидів

Правильне приготування бакової суміші важливо для отримання високих результатів обробки рослин.

Читати

Як виростити гарний газон? - 7 основних етапів

     Здавалося б, газон, звичайна трава, повинна сама по собі рости і нас радувати. А на ділі, це вимагає набагато більше клопоту, часу і як не прикро - і коштів. Але якщо все робити за вже відпрацьованою і робочою схемою, то гарний газон неодмінно віддячить і доповнить ділянку в будь-якій ландшафтній композиції.

Читати

Послуга проектування та монтажу систем крапельного зрошення від Грядка

  Професійні послуги з проектування та шеф-монтажу систем крапельного зрошення будь-якої складності.Чесно, без зайвих, непотрібних витрат з боку замовника, з якісних матеріалів провідних світових виробників.

Читати

Пурпурова плямистість малини, вона ж Дідімелла. Як боротись?

     Пурпурова  плямистість (Дідімелла)  - одна з найнебезпечніших хвороб малини, що викликана грибковим збудником Didymella applanata. Патоген здатен знищити плантацію, але при дотриманні всіх агротехнічних прийомів можливо уникнути або ж призупинити подальший розвиток. Детально про захворювання та методи боротьби з ним читайте с статті

Читати

Основні хвороби суниці та фунгіциди для захисту від них

      Суниця з нішевої культури вже вийшла на рівень повноцінної сільськогосподарської галузі. Але список засобів захисту рослин зареєстрованих на суницю в Україні все ще недостатній. В цій статті ми розглянемо основні хвороби садової суниці та препарати зареєстровані в Україні та(або) в США і ЄС для створення повноцінної схеми захисту. Ми не беремо до уваги генерики, а опишемо лише оригінальні препарати, які пройшли випробування та зареєстровані на суницю.

Читати

Нова упаковка редису Сора. Все що потрібно знати!

     Вже помітили, що з полиць реальних і віртуальних магазинів професійного насіння зникло вельми популярне насіння редиски Сора і Дабел F1 у звичних темно-жовтих упаковках? Все ще необхідно знати про нову упаковку читайте тут!

Читати