ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

крапельна стрічка

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Крапельні стрічки представляють собою систему тонкостінних трубок з крапельницями-емітерами, розташованими на рівній відстані один від одного. По таких системах в прикореневу зону рослин надходить волога, грунт поступово зволожується за рахунок нормованої витрати води. Купити стрічку для крапельного поливу вигідно всім, хто вирощує рослини в місцях з недостатнім зволоженням ґрунту. Максимальних результатів можна досягти, якщо застосовувати стрічку не тільки для поливу, а й для внесення разом з водою спеціальних водорозчинних добрив.

Переваги крапельної стрічки

Крапельна система зрошення популярна завдяки вагомим плюсам її використання.

  • Це економія водних ресурсів, виключення заболочування і ерозії грунту, поступове зволоження грунту, акуратна доставка води безпосередньо до кореневої системи. Все це сприяє ефективному поглинанню вологи корінням.
  • Застосування крапельних стрічок сприяє зменшенню кількості бур'янів; сухими залишаються надземні частини рослин, доріжки і міжряддя. Це можливість уникнути виникнення фітопатології через попадання вологи на листя рослин.
  • Невисока ціна доступна для всіх категорій покупців.
  • Крім економії води крапельний полив забезпечує вільний доступ до зони вирощування рослин.
  • Ефект періодичності досягається завдяки тому, що невеликі, дозовані порції води і розчинених в ній поживних речовин надходять до коріння за допомогою розташованих на стрічці дозаторів.
  • Це збереження вологості грунту, доставка води навіть в складний грунт, можливість працювати при низькому тиску в водопроводі і стійкість до факторів навколишнього середовища.
  • Якщо хочеться отримати хороший урожай, варто купити крапельну стрічку в Україні в інтернет-магазині «Грядка». Стрічка для поливу продається в бухтах, легко розкладається на поверхні землі або розташовується в грунті. Бухти тонкостінних трубок з крапельницями відрізняються чудовою якістю, функціональністю, простотою і зручністю застосування.

Де і як купити систему крапельного зрошення

Інтернет магазин «Грядка» пропонує широкий асортимент систем крапельного поливу для будь-яких городів і угідь. Серед цінностей компанії – клієнтоорієнтовані відносини співпраці, прозорі ціни, адекватні умови покупки, швидке обслуговування покупців і турбота про їхній комфорт.

Фахівці компанії завжди готові прийти на допомогу при виборі товару і дати детальну консультацію з усіх цікавлять клієнта. Також в каталозі брендових систем поливу вказані роздрібні та оптові ціни.

Тут можна купити стрічку для крапельного поливу з необхідними комплектуючими, замовивши товар у режимі онлайн. Оформляючи замовлення на сайті інтернет-магазину, ви економите свої кошти і водні ресурси, проявляєте грамотну турботу про врожай!