ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

крапельна трубка

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Крапельний полив, винайдений в Ізраїлі, став широко вживаним терміном. В Україні крапельне зрошення використовується фермерами, городниками і садівниками, власниками теплиць і парників, дачниками. Пластикова фурнітура (крани, крапельниці, трійники) довговічна. Але трубки для краплинного поливу стають найбільш уразливим компонентом зрошувальної системи, їх доводиться періодично замінювати.

Компоненти і переваги системи крапельного поливу

Головними перевагами дозованої подачі води під окремі рослини вважаються:

 1. Універсальність. Дозований полив застосовується на садових ділянках для кожного дерева. У теплицях і оранжереях регулювання крапельниць дозволяє експериментувати з кількістю води для різних грядок. У ландшафтному дизайні поливаються багаторічні чагарники, терасові клумби.
 2. Мінімальний витрата води. Розгалужені лінії дозволяють забезпечувати однаковою кількістю води рослини невеликих парників і великі садові ділянки.
 3. Довговічність. Пластикові трійники, компенсовані і регульовані крапельниці використовуються повторно.
 4. Можливість змішувати живильний розчин в баку, регулювати склад.
 5. Простота монтажу. Для системи не потрібно високий тиск, складне устаткування. Всі компоненти зрошувальної лінії садівник або городник може змонтувати сам. Щоб вбудувати крапельницю в трубу, досить навчитися користуватися діркопробивачем.

Ізраїль довше інших країн користується дозованим поливом. Тому ізраїльські виробники в ході багаторічних експериментів підібрали потрібні діаметри трубопроводів, склади гумово-полімерної суміші, розробили надійні конструкції кранів і фітингів. Більшість виробників з інших країн (Італії, Франції, України) випускають обладнання за ліцензійними технологіями.

Якісна сліпа трубка для краплинного поливу бренду Metzer відрізняється довговічністю, захищена від ультрафіолетового випромінювання, може застосовуватися для наземного і підземного поливу. Вироби українського бренду Presto-PS (Харків) коштують дешевше, так як не закуповуються за валюту, транспортуються на ближні відстані.

Переваги наших пропозицій

В Львівському інтернет-магазині «Грядка» українські фермери і дачники можуть купити крапельну трубку в комплексі з необхідним набором системи зрошення — крапельницями, соленоїдними кранами, фітингами, дироколом.

Ми пропонуємо оптовим і роздрібним замовникам:

 • ретельний відбір асортименту за якістю;
 • повний набір компонентів для систем крапельного зрошення;
 • варіативні ціни;
 • дилерську підтримку гарантій виробника товарів;
 • просту процедуру замовлення (на сайті, по телефону, в фірмовому магазині);
 • різні форми оплати;
 • доставку в усі регіони України.

Купуючи в магазині «Грядка» мінікрани, фітинги, крапельниці, еміттерние стрічки і трубки для крапельного поливу, ви отримуєте еталонну якість всіх компонентів зрошувальної системи.