ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

кущорізи

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Садовий кущоріз від магазину «Грядка»

Садовий кущоріз – обов'язковий інструмент для будь-якої ділянки, де є насадження чагарникових і дерев. Його використовують для формування крони, в топіарному мистецтві і для обрізки від непотрібної молодої порослі. Естетичні і функціональні завдання здатен виконувати виключно якісний інвентар із добре заточеного металу зі зручною ручкою. Саме такі інструменти пропонує наш магазин.

Види кущорізів

Саме за параметрами леза і рукоятки виділяють кілька видів цього інструменту:

  • Професійний кущоріз. Купити кущоріз в Україні даного типу складно, оскільки власного виробництва немає, а імпортні товари досить дорогі. Однак на сторінках спеціалізованого магазину «Грядка» представлені найбільш якісні екземпляри, затребувані навіть не просто у садівників, зацікавлених у купівлі однієї-двох одиниць. Ними можна залучити до співпраці організації, які надають послуги із ландшафтного дизайну ділянки, оформлення і підтримки у відповідному вигляді наявних насаджень.
  • Із дерев'яною ручкою. Добре оброблена деревина із водовідштовхувальними властивостями забезпечує тривалий термін експлуатації даного натурального матеріалу. А відносно низька вартість дерева гарантує інтерес до товару у роздрібних покупців.
  • Ергономічні. Тривала робота в саду вимагає чималих сил, а при наявності незручного інвентарю стає ще більш складною і навіть може спровокувати загострення хронічних захворювань, таких як артрит. Тому, вибір ергономічних ручок, що повністю підходять під анатомічні особливості людини, цілком обґрунтований.
  • Телескопічні. Підходять для обрізки не тільки чагарників, а й дерев, гілки яких розташовані досить високо. Вони розсуваються на кілька сантиметрів.
  • Зі хвилястим лезом. Дуже добре справляється із обрізанням, при якому кут повинен бути нерівним. Наприклад, при бажанні отримати округлу верхівку або при використанні зрізаних гілок для розмноження рослин.

Переваги покупки

Інтернет-ресурс «Грядка» пропонує першокласну продукцію польського бренду Greenmill, відповідно до європейських стандартів. Відносно невисока ціна кущоріза дозволяє створити для роздрібної торгівлі широкий асортимент, залучаючи більше уваги потенційних покупців. Такі ножиці прослужать довго, забезпечуючи відмінні відгуки покупців про продавця.

А продуманий сервіс сайту зробить закупівлю необхідних позицій не тільки вигідним, але і зручним. Отримати консультацію менеджера можна як по телефону, так і в онлайн-режимі. Доставка проводиться в найкоротші терміни по всій території нашої країни.