ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

ножиці для трави

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Ножиці для трави від інтернет-магазину «Грядка»

Акуратний газон – показник доглянутості ділянки і відповідального планування робіт із благоустрою території. Однак домогтися рівномірного зростання та відсутність бур'янів виходить далеко не за один сезон. Та й після багаторічного вирощування газону неприємні вкраплення можуть зіпсувати все враження від ландшафтного дизайну. Тому у господаря завжди повинні бути під рукою спеціальні ножиці для стрижки газонної трави, якими швидко і зручно усуваються недоліки по висоті і типу рослин.

Як правильно купити садові ножиці для стрижки трави?

Вибираючи даний інструмент, в першу чергу орієнтуються на характер насаджень на ділянці. Деякі моделі призначені не тільки для м'яких трав'янистих рослин, але і для чагарникових.

Ножиці для стрижки трави і кущів бувають декількох типів:

  1. Одно- або поліпозиційне. Усунути надмірно пророслу траву можуть і однопозиційні ножиці. А ось впоратися із топіарними задумами, створити справжній шедевр кубічної, овальної та інших форм допоможуть трьох і дев'яти позиційні інструменти, які зручно тримати в руці під певним кутом.
  2. Кут леза. Він може бути плавним або різким залежно від потреб фахівця з благоустрою.
  3. Довжина і ширина металевого полотна варіюються від мінімальної до середньої. Там, де потрібно більш груба обробка куща або трави застосовується інший садовий інвентар.

На сторінках інтернет-магазину «Грядка» представлені моделі для конкретного функціоналу:

  • ножиці для стрижки трави біля клумб і на газоні, здійснення догляду за ними;
  • для додання естетичності чагарникам і живого паркану із них;
  • для формування крони молодих і декоративних низькорослих дерев.

Висока якість металу із антикорозійним покриттям забезпечує відмінні характеристики міцності і подовжує термін експлуатації виробу.

Де вигідно купити ножиці для трави в Україні?

Купити садові ножиці для трави в Україні вітчизняного виробництва практично неможливо, оскільки ця галузь малорозвинених. Підбір релевантного європейським стандартам якостям товар, який отримав позитивні відгуки користувачів, визначив наявність на сторінках інтернет-магазину «Грядка» продукції двох відомих світових марок. Це – Greenmill і Robi. Прийнятна вартість і відмінна якість стали основою популярності цих брендів.

Щоб купити садові ножиці для стрижки трави, ціна яких доступна для оптових покупців, що реалізують продукцію в роздрібній мережі, а також для компаній із надання професійної допомоги у догляді за територією, буде потрібно всього кілька хвилин.

Релевантний пошуковик, а також консультації фахівців ресурсу допоможуть вибрати відповідне виріб. Перевагами сайту стали:

  • відмінну якість продукції;
  • високі стандарти сервісного обслуговування (варіативність форм оплати і способів доставки, кілька каналів зв'язку);
  • подача заявки в онлайн-режимі або по телефону, оперативна її обробка.

Прагнучи збільшити асортимент своєї роздрібної мережі, рекомендуємо звернути увагу на можливість комплексних закупівель відразу по цілому спектру товарів різних груп.