ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

садові пили

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Купити садові пилки в інтернет-магазині «Грядка»

Затребуваним інвентарем, який присутній в будь-якій роздрібній точці продажів, є садові пилки. Їх різноманітність обумовлена багатофункціональністю. Одні більше підходять для розпилу брусів в горизонтальному положенні, з іншими – під силу впоратися із хащами на деревах на висоті, незалежно від локації зайвих пагонів. Щоб поповнити свій роздрібний асортимент пил, звертайтеся в інтернет-магазин «Грядка».

Особливості виробів

Садові пилки для дерев із дерев'яною або прогумованою ручкою використовуються повсюдно для проріджування, формування крони. Залежно від завдань, що стоять перед садівником, такий інструмент повинен мати наступні характеристики:

  • пряма, вигнута (ножівка) або овальна форма леза;
  • коротка, середня або стандартна довжина полотна (15-18, 33-37, 55 см);
  • із коробом, складаний або звичайний тип інструменту;
  • довжина і особливості зубців (для визначення твердості деревини) та ін.

Купити садову пилку для обрізки дерев необхідно із міцного металу, щоб виріб виконував потрібні завдання і прослужив тривалий термін. Матеріал полотна відіграє визначальну роль для того чи іншого типу завдань. Існує спеціальна система маркування для визначення характеристик стали.

Вибирати пили садові для саду необхідно і за зручністю ручки. Для одних – це не змінна, просочена спеціальним протигнильним розчином і оброблена деревина, для інших – прогумовані держаки.

Де вигідно купити садову пилку в Україні?

Кращі садові пилки – імпортні. Європейська якість набагато вище за технічними параметрами і зносостійкості, проте за вартістю не всі товари однакові. Найбільш прийнятний варіант – ближнє зарубіжжя, де виготовляються якісні, але в той же час доступні інструменти. Таким виробником, який зарекомендував себе як надійний і відповідальний постачальник із багаторічним досвідом роботи, є польський бренд Greenmill. На українському ринку купити пилку ручну садову такої якості від вітчизняного виробника практично неможливо.

На сторінках інтернет-магазину «Грядка» представлено цілий перелік товарів від цієї торгової марки. Прямі поставки від виробника забезпечують не тільки найширший асортимент, а й цінову доступність.

Щоб купити пилку садову, і розширити, таким чином, асортимент власної роздрібної точки, буде потрібно всього кілька хвилин:

  • за інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом легко розібратися з типом товару;
  • релевантний пошуковик або безпосереднє спілкування із менеджером допоможуть вибрати потрібні моделі вироби;
  • визначитися із типом оплати (нал, безнал, на карту);
  • вибрати спосіб доставки (будь-яким прийнятним перевізником).

Ручні садові пилки високої якості будуть розкуплені швидко, зважаючи на доступність вартості. А їх презентабельний зовнішній вигляд суттєво збільшує споживчий попит. Наявність відразу декількох моделей виробів також сподобається покупцеві.

Продуманий клієнтоорієнтований сервіс сайту дозволяє купити садову пилку разом з іншими необхідними інструментами і матеріалами, адже комплексні рішення щодо закупівлі товарів значно економлять як гроші, так і час підприємця.