ua
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Насіння томатів

Вигляд Таблиця Список

Вигляд Таблиця Список

Підбір насіння томатів по їх характеристикам

насіння томатів фото

Правильні насіння томатів, помідор - овальної форми з загостреним носиком, розміром 4-6 мм. 1000 насінин важить 2-3 грами, відповідно на 1 г насіння доводиться 250-330 насіння. Зберігається посівний матеріал 4-5 років при температурі + 10-12 ℃ і відносній вологості повітря не вище 35%. Головним критерієм оцінки якості насіння є їх схожість.

Стандартний насіннєвий матеріал показує 80-90% схожості, професійні насіння спеціалізованих виробників - 98-100%.

Такий високий результат досягається обробкою фунгіцидами, пестицидами, мікродобривами та вирівнюванням насіння за розміром. Зазвичай професійний посівний матеріал можна відрізнити по яскравому забарвленню.

Види томатів

За типом дозрівання помідори класифікують як:

  • Детермінантні. Зростання основного стебла зупиняється після того, як звужується 3-5 кистей. Раннього дозрівання. Поділяються на супердетермінантние (сверхраннего дозрівання) і штамбові (не вимагають підв'язки і надання форми).
  • Індетермінантні. Зростання основного стебла необмежений. У теплицях і жаркому кліматі здатні давати тривалі, розтягнуті за часом і об'ємні врожаї.
  • Напівдетермінантні. Проміжна ланка - ріст стебла зупиняється при зав'язці 5-8 кисті. Зазвичай це сорти середнього і пізнього терміну дозрівання.

Типи томатів за термінами вегетації

  • ультраранні (період вегетації - 45-75 днів);
  • ранньостиглі (70-90 днів)
  • середньостиглі (90-110 днів)
  • середньопізні (105-120 днів)
  • пізньостиглі (110-140 днів).

Слід зазначити, що індетермінантні сорти при грамотній підв'язці і температурному режимі можуть рости і плодоносити довше.

Агротехнологічні вимоги до вирощування Помідор оптом

Помідори можна вирощувати як в теплицях, так і на відкритому грунті. Основні вимоги культури до агротехніки:

Температурний і світловий режим Томат дуже світлолюбний, особливо на ранніх стадіях росту. На затінених ділянках не розвивається. Оптимальний температурний режим для інтенсивного росту - 15-25 ℃ .Для грунту - + 12-15 ℃ і вище. Заморозки нижче + 5 ℃ не переносить.

Вологість Культура погано сприймає перезволожений повітря - рівень вологості не повинен перевищувати 80%. Разом з тим помідори потрібно досить часто поливати - 2-3 рази в тиждень з розрахунку 8-10 л / кв.м. Овоч здатний витримувати посушливі періоди краще, ніж надлишок вологи.

Грунт Томат невибагливий до якості грунту. Найкраще росте на пухких родючих слаболужних грунтах з рівнем Ph = 6,0-7,5.

Добриво На добрива, як мінеральні, так і органічні, помідор відгукується дуже добре. У невеликій кількості необхідно вносити азот, фосфор і калій - в більшому обсязі. 3-4 рази за сезон овоч підживлюють органікою.

Схема висадки100-150х40-50 для детермінантних і Напівдетермінантні сортів і 80-100х40-50 для індетермінантних. Густота стояння - 15000-25000 і 20000-28000 рослин / гектар відповідно.

Як купити якісне насіння томатів?

Посівний матеріал краще купувати професійний і у перевірених постачальників. Інтернет магазин Грядка є офіційним дилером провідних голландських, французьких, чеських, японських, американських виробників добірного насіння, таких як Nunhems, Syngenta, Seminis, Takii, Clause, Bejo, Kitano та інших. Широкий вибір районованих сортів і гібридів томатів дозволить підібрати рішення, яке дасть кращий результат при Ваших умовах. Доставка насіння по Україні здійснюється в найкоротші терміни.